Povezane vesti
Vojvodina obeležila 60 godina od osvajanja prve šampionske titule
RTV pre 22 dana
NOVI SAD - Fudbalski klub "Vojvodina" obeležio je 60 godina od osvajanja prve šampionske titule. 1966-te novosadski tim postao je prvak Jugoslavije, a tim povodom, nekoliko igrača iz te generacije i veterani fudbalskog kluba, okupili su se, kako bi… »
(Foto) Sekcija veterana obeležila šest decenija od prve šampionske titule. Generacija za hvalu i za primer
Dnevnik pre 22 dana
Prigodnom svečanošću u VIP salonu stadiona „Karađorđe“ Sekcija veterana FK Vojvodina obeležila je 60 godina od prve šampionske titule. U društvu šampiona iz 66. godine prošlog veka, čast da iseče slavljeničku tortu pripala je lekaru šampionskog tima… »
Vesti dana »
Mesi posle drame sa Zelenortskim ostrvima: Znali smo da će biti težak meč
Politika pre 17 minutajoš 61 povezana
Uhapšen zbog sumnje da je pretio vlasnicima objekata u Beogradu da bi im oteo novac
Danas pre 27 minutajoš 17 povezanih
Tramp na Maunt Rašmoru otvorio proslavu 250 godina američke nezavisnosti
NIN pre 22 minutajoš 16 povezanih
"U Bratunac se ne zove, u Bratunac se ide": Komemoracija povodom 34. godišnjice stradanja Srba u Srednjem Podrinju i Birču
N1 Info pre 1 satjoš 14 povezanih
Vučić: "Osmeh Vojvodine" od životnog značaja za građane na severu Srbije
NIN pre 27 minutajoš 13 povezanih


