Povezane vesti
SAD uvele sankcije najvećoj kubanskoj državnoj naftnoj kompaniji
NIN pre 22 dana
Sjedinjene Američke Države uvele su u četvrtak sankcije najvećoj kubanskoj državnoj naftnoj kompaniji CUPET, saopštilo je američko ministarstvo finansija. U saopštenju objavljenom na sajtu Ministarstva finansija navodi se da je sankcijama predviđeno… »
Najveća državna naftna kompanija na udaru novih sankcija SAD! Predviđeno zamrzavanje celokupne imovine CUPET-a
Blic pre 22 dana
SAD su ranije ove godine zapretile carinama državama koje budu snabdevale Kubu naftom. Vašington je proširio sankcije i na druga kubanska preduzeća i pojedince, uključujući predsednika Migela Dijasa Kanela Sjedinjene Američke Države uvele su danas… »
SAD uvele sankcije kubanskoj državnoj naftnoj kompaniji CUPET zbog podrške režimu
Newsmax Balkans pre 22 dana
Sjedinjene Američke Države uvele su sankcije kubanskoj državnoj naftnoj i gasnoj kompaniji Unión Cuba-Petróleo (CUPET), optužujući vlasti u Havani da energetske resurse koriste za jačanje represivnog aparata i očuvanje vlasti, saopštio je američki… »
Vesti dana »
Obeležavanje stradanja 3.267 Srba iz Srednjeg Podrinja i Birča; Patrijarh Porfirije: Pravoslavna vera je "lična karta" srpskog naroda
RTV pre 34 minutajoš 21 povezana
U Novom Sadu uhapšen muškarac za kojim je bilo raspisano više potraga i poternica
N1 Info pre 9 minutajoš 21 povezana
Nestor Lorenco: Zadovoljan sam plasmanom u osminu finala Svetskog prvenstva
Politika pre 34 minutajoš 63 povezane
Tramp uzdrmao govorom na Dan nezavisnosti: Hvalisanje i upozorenje na komunizam obeležili 250. godišnjicu
Mondo pre 1 satjoš 19 povezanih




