Povezane vesti

Kadirov: Ukrajina ne bi trebalo da postoji kao država

Kadirov: Ukrajina ne bi trebalo da postoji kao država

RTV 12.06.2026
GROZNI - Čečenski lider Ramzan Kadirov izjavio je danas da Ukrajina ne bi trebalo da postoji kao država i založio se za oštrije mere. "Ako mene pitate, trebalo bi da preuzmemo celu Ukrajinu. Jer danas oni ispaljuju rakete na civile, na civilnu… »
"Ukrajina ne bi trebalo da postoji. Nastavićemo da uništavamo"

"Ukrajina ne bi trebalo da postoji. Nastavićemo da uništavamo"

B92 12.06.2026
Čečenski lider Ramzan Kadirov izjavio je danas da Ukrajina ne bi trebalo da postoji kao država i založio se za oštrije mere. "Ako mene pitate, trebalo bi da preuzmemo celu Ukrajinu. Jer danas oni ispaljuju rakete na civile, na civilnu infrastrukturu –… »
Kadirov: Ukrajina ne treba da postoji kao država

Kadirov: Ukrajina ne treba da postoji kao država

Politika 12.06.2026
Tvrdi da Rusija ratuje protiv desetina država koje podržavaju Ukrajinu. Čečenski lider Ramzan Kadirov izjavio je danas da Ukrajina ne bi trebalo da postoji kao država i založio se za oštrije mere. „Ako mene pitate, trebalo bi da preuzmemo celu Ukrajinu… »

Vesti dana »