Povezane vesti
Inicijativa „Proizvedeno u Evropi“: Zahtev 3 auto-giganta za očuvanje proizvodnje unutar EU, evo na šta ciljaju
Blic 13.06.2026
Predlog uključuje celokupan lanac od razvoja i inženjeringa do proizvodnje i sklapanja vozila na teritoriji EU Automobilske kompanije upozoravaju na rastuće pritiske zbog visokih troškova, stroge regulative i strane konkurencije Najveći evropski… »
Volkswagen, Stellantis i Renault traže da 70 posto vrijednosti vozila bude proizvedeno u EU
SEEbiz 13.06.2026
BRUXELLES - Najveći europski proizvođači automobila Volkswagen, Stellantis i Renault pozvali su Europsku uniju da uvede jednostavno pravilo "Proizvedeno u Europi", tako da bi vozila koja se prodaju na europskom tržištu morala generirati najmanje 70 posto… »
Najveći evropski proizvođači automobila traže pomoć EU
Biznis.rs 13.06.2026
auto-kompanije žele bolje uslove prodaje u evropi. Najveći evropski proizvođači automobila „Volkswagenˮ, „Stellantisˮ i „Renaultˮ pozvali su Evropsku uniju da uvede jednostavno pravilo „Proizvedeno u Evropiˮ, tako što bi vozila prodavana na evropskom… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO Aleksić više od dva i po sata nabraja afere vlasti: Šta natera čoveka koji je ugledan lekar da ga jutro posle ubistva u restoranu na Senjaku tamo pošalju da ruča?
Nova pre 11 minutajoš 56 povezanih
Posledice štrajka grčkih carinika: Gužve na granicama potrajaće tokom dana
Naslovi.ai pre 1 satjoš 33 povezane
Preživeli planinar iz BiH otkrio šta se desilo na Elbrusu i kako je pet penjača iz Zenice izgubilo život
N1 Info pre 1 satjoš 25 povezanih





