Povezane vesti
Otkriveno ko je Srbin ubijen u Barseloni: Upucan u glavu ispred zgrade policije
Mondo 17.06.2026
U Barseloni u Španiji je 10. juna ove godine ubijen Beograđanin K.A. (45), saznaju " Novosti". Za njim je bila raspisana crvena Interpolova poternica zbog trgovine kokainom. On je ubijen 10. juna ispred zgrade Nacionalne policije pred brojnim svedocima… »
Otkriven identitet Srbina ubijenog u Barseloni: Kristijana tražila i belgijska policija
Nova 17.06.2026
U Barseloni je 10 juna, nedaleko od Crnogorskog konzulata, ubijen je Beograđanin Kristijan A. (45). Za Kristijanom A. Belgija je raspisala crvenu Interpolovu poternicu zbog trgovine kokainom. Prema saznanjima Novosti, Kristijan ima prijavljeno… »
Otkriveno koji Srbin je ubijen u Barseloni! Poznat identitet žrtve koja je stradala u blizini konzulata Crne Gore
Blic 17.06.2026
U Barseloni je 10 juna, nedaleko od Crnogorskog konzulata, ubijen je Beograđanin Kristijan A. (45) Za Kristijanom A. Belgija je raspisala crvenu Interpolovu poternicu zbog trgovine kokainom. Katalonska policija uspela je da identifikuje muškaraca koji je… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za ponedeljak 3. avgust 2026: Sutra sunčano i veoma toplo vreme
Beta pre 26 minutajoš 60 povezanih
Pao po poternici Interpola! Akcija MUP-a na graničnom prelazu: begunac uhapšen na ulazu u Srbiju!
Telegraf pre 20 minutajoš 25 povezanih
Ministarka pozvala građane da racionalno troše struju: Najniža proizvodnja na Đerdapu od kad je pušten u rad
Jugmedia pre 1 satjoš 22 povezane





