Povezane vesti
Zbog nestašice delova zaustavljena proizvodnja Fiata 500 u Torinu
Auto blog pre 6 sati
Proizvodnja će biti zaustavljena od 27. do 31. jula, čime će se dodatna pauza nadovezati na već planiranu tronedeljnu letnju obustavu rada tokom avgusta, preneo je Rojters. Stellantis je sindikatima saopštio da su razlog nestašice pojedinih komponenti… »
Stelantis u letnjoj obustavi proizvodnje Fijata 500 u Torinu zbog nestašice delova: sindikati sumnjaju na pad tražnje
Euronews pre 5 sati
Automobilska kompanija Stelantis saopštila je da produžava letnju obustavu proizvodnje u fabrici Mirafiori u Torinu, u kojoj se pravi model fijat 500, za dodatnu sedmicu zbog problema u snabdevanju delovima. Proizvodnja će biti zaustavljena od 27. do 31… »
Zbog nestašice delova zaustavljena proizvodnja fijata 500 u Torinu
Politika pre 5 sati
Fali više komponenti, uključujući motore, branike i senzore. Automobilska kompanija Stelantis saopštila je da produžava letnju obustavu proizvodnje u fabrici Mirafiori u Torinu, u kojoj se pravi model „fijata 500”, za dodatnu sedmicu zbog problema u… »
Stelantis u letnjoj obustavi proizvodnje fijata 500 u Torinu zbog nestašice delova
RTV pre 7 sati
MILANO - Automobilska kompanija Stelantis saopštila je da produžava letnju obustavu proizvodnje u fabrici Mirafiori u Torinu, u kojoj se pravi model fijat 500, za dodatnu sedmicu zbog problema u snabdevanju delovima. Proizvodnja će biti zaustavljena od… »
Vesti dana »
On nema dozvolu da dođe ovde! Novak Đoković zagrmeo na ATP, pa otkrio koga bi voleo da vidi na Vimbldonu
Večernje novosti pre 2 satajoš 10 povezanih
Milanović kontra Plenkovića: Hrvatski vojnici neće na vojnu paradu u Parizu
Danas pre 10 satijoš 1 povezana
Nemački mediji: Policija sumnja da je spor oko starateljstva nad bebom mogući motiv ubistva šestoro ljudi
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
UŽIVO: Pratimo derbi! Marokanci propustili dve sjajne prilike
Sport klub pre 27 minutajoš 3 povezane





