Povezane vesti
Inflacija u Nemačkoj u junu usporila na 2,3 odsto, ali pritisak ponovo raste
Biznis.rs pre 24 dana
Ističe poreska olakšica za gorivo. Pojeftinjenje nafte na svetskom tržištu i privremeno smanjenje poreza na automobilsko gorivo doprineli su usporavanju inflacije u junu, saopštio je Destatis u petak. Međutim, već u julu pritisak ponovo raste. Rast cena… »
Inflacija u Nemačkoj usporila na 2,3 odsto u skladu sa procenama
Politika pre 24 dana
Energenti su u junu poskupeli za 3,4 odsto međugodišnje, što predstavlja značajno usporavanje u poređenju sa majskim rastom za 6,6 odsto. Godišnja inflacija u Nemačkoj je u junu usporila sa majskih 2,6 odsto na 2,3 odsto, u skladu sa prethodnom… »
Godišnja inflacija u Francuskoj za jun 1,8 odsto
Politika pre 24 dana
Pad cena na mesečnom nivou prvenstveno je posledica pojeftinjenja energije za 4,2 odsto. Godišnja stopa inflacije u Francuskoj usporila je u junu sa majskih 2,4 odsto na 1,8 odsto, u skladu sa prethodnom preliminarnom procenom, dok su potrošačke cene na… »
Vesti dana »
Skupština Srbije o akciji Oluja: Očuvati sećanja na stradale i rešavati otvorena pitanje izbeglih
Beta pre 1 satjoš 27 povezanih
Odluka o privremenoj zabrani izvoza nafte i naftnih derivata produžena do 31. avgusta
RTV pre 1 satjoš 33 povezane
Održana sednica Štaba za vanredne situacije zbog suše i elektroenergetskog sistema
Naslovi.ai pre 1 satjoš 42 povezane
Sofronijević: Do kraja godine očekujemo završetak radova na Železničkoj stanici u Subotici
Euronews pre 1 satjoš 26 povezanih




