Povezane vesti
Otvoreni autobus za razgledanje grada svakog dana osim ponedeljkom
B92 pre 12 sati
Beograđani i turisti mogu svakog dana osim ponedeljkom da razgledaju grad vozeći se otvorenim autobusom u dva termina. Autobus ide u 11.00 i 13.00 časova, saopšteno je iz Turističke organizacije Beograda. Karte po ceni od 1.500 dinara za odrasle i 1.000… »
Atrakcija u glavnom gradu: vožnja otvorenim autobusom kroz istoriju Beograda
Politika pre 17 sati
Vožnja počinje u 11 i 13 časova, a polazak je sa obeleženog stajališta za turističke autobuse na Trgu Nikole Pašića. Beograđani i turisti mogu svakog dana osim ponedeljkom da razgledaju grad vozeći se otvorenim autobusom u dva termina. Autobus ide u 11 i… »
Karta za ovaj autobus u Beogradu je 1.500 dinara, vozi dva puta dnevno i uvek je pun!
Telegraf pre 22 sata
Autobus koji polazi s Trga Nikole Pašića, pravi krug oko centra Beograda i vraća se natrag na početnu stanicu kod Skupštine grada, postaje sve popularniji! U pitanju je otvoreni turistički autobus u kome vožnja pruža potpuno drugačiji doživljaj grada… »
Vesti dana »
Tramp ponovo blokira iranske luke, 'SAD neće upravljati moreuzom', odgovara Teheran
BBC News pre 27 minutajoš 22 povezane
Danas sunčano i toplo, temperatura do 33 stepena: Od sredine sedmice stiže promena vremena
Glas Zaječara pre 42 minutajoš 19 povezanih
Pet beogradskih opština ostaje bez vode: Pogledajte da li je vaša ulica na spisku
Euronews pre 52 minutajoš 12 povezanih
Đurić: SAD pokreću strateški dijalog sa Srbijom, prva sesija u petak
RINA pre 2 minutajoš 6 povezanih




