Povezane vesti
"Politički pritisak na pravosuđe": Petrović Škero i Pajtić o beogradskoj optužnici za pad nadstrešnice
N1 Info 16.07.2026
Apelacioni sud u Beogradu ukinuo je, po treći put, potvrdu optužnice Višeg javnog tužilaštva u Beogradu za pad nadstrešnice Železničke stanice Novi Sad kada je poginulo 16 ljudi, i vratio je Višem sudu da o njoj odlučuje. Nekadašnja predsednica Vrhovnog… »
Nakon što je Apelacioni sud u Novom Sadu potvrdio optužnicu protiv Vesića i drugih, suđenje konačno može da počne
Mašina 16.07.2026
Suđenje za nadstrešnicu pred Višim sudom u Novom Sadu konačno može da počne, nakon što je Apelacioni sud potvrdio optužnicu protiv bivšeg ministra Gorana Vesića i drugih okrivljenih u tom postupku, objašnjava za Mašinu advokat Jovan Rajić. Drugi postupak… »
Ignorisanjem potiskuju sećanja na tragediju: Kako izgleda dan na železničkoj stanici u Novom Sadu?
Danas 16.07.2026
Optužnica u slučaju pada nadstrešnice je potvrđena protiv bivšeg ministra građevinarstva i infrastrukture Gorana Vesića, njegove pomoćnice Anite Dimoski i Jelene Tanasković, bivše direktorke Infrastukture Železnica Srbije. Nakon više od godinu i po dana… »
Vesti dana »
Ko je izostavljen iz zahvalnice JP "Vojvodinašuma"? Gasili požare rame uz rame sa Srbima, ali njih nema na spisku
Nova pre 21 minutajoš 40 povezanih
U Gornjem Milanovcu 14 sela bez vode zbog pucanja magistralnog cevovoda
Beta pre 6 minutajoš 25 povezanih
Nariškin potvrdio da se sastao sa direktorom CIA u Moskvi; Rusija na četiri kilometra od Slavjanska
RTS pre 46 minutajoš 23 povezane





