Povezane vesti
OFK Beograd doveo Penju, 51 put igrao za reprezentaciju Perua
Sport klub pre 5 sati
Peruanski reprezentativac Serhio Penja i zvanično je postao novi fudbaler OFK Beograda. Iskusni vezista predstavljen je kao jedno od najvećih pojačanja kluba sa Karaburme za sezonu 2026/27. Beogradski klub je dolazak 30-godišnjeg veziste obeležio… »
Reprezentativac Perua novi član OFK Beograda
RTS pre 5 sati
Reprezentativac Perua Serhio Penja novi je fudbaler OFK Beograda, saopštio je klub iz glavnog grada Srbije. Serhio Penja je od 2017. godine standardni reprezentativac Perua, a za južnoameričku selekciju je odigrao 51 utakmicu i postigao četiri gola… »
Serhio Penja obukao plavo-beli dres: Reprezentativac Perua novi fudbaler OFK Beograda
Dnevnik pre 5 sati
Reprezentativac Perua Serhio Penja novi je fudbaler OFK Beograda. Penja (30) je od 2017. godine standardni reprezentativac Perua, a za južnoameričku selekciju je odigrao 51 utakmicu i postigao četiri gola. "Zdravo, samo sam hteo da vam kažem da sam… »
Vesti dana »
Najmanje sedam Palestinaca ubijeno u izraelskom bombardovanju sahrane u Pojasu Gaze
Danas pre 8 satijoš 2 povezane
FIFA donela odluku koliko će trajati pauza na poluvremenu u finalu Mundijala
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
Eksplozija u dvorištu kuće u Starčevu, hitno se oglasio MUP: Jedna osoba poginula, ima povređenih
Telegraf pre 3 satajoš 3 povezane





