Povezane vesti
Ogromni gubici vode u Mladenovcu postaju prošlost: Na jesen kreće rekosntrukcija mreže na koju se čekalo decenijama (FOTO)
RINA pre 1 dan
Mladenovac – Dotrajale vodovodne cevi veliki su problem u Mladenovcu, usled čega veliki broj stanovnika muči muku sa urednim vodosnabdevanjem. Sada će se nakon decenija čekanja realizovati kapitalni projekat koji bi trebalo trajno da reši ovaj gorući… »
Mladenovac menja azbestne cevi stare 70 godina: Radovi mogu da počnu već na jesen
B92 pre 1 dan
U Mladenovcu je najavljena sveobuhvatna rekonstrukcija vodovodne mreže, koja bi trebalo da smanji gubitke vode i obezbedi redovnije i kvalitetnije snabdevanje. Zamena dotrajalih azbestnih cevi u Mladenovcu trebalo bi da počne na jesen, a cilj projekta je… »
Glišić: Postignut dogovor o zameni azbestnih cevi u Mladenovcu u narednim mesecima
Telegraf pre 1 dan
Ministar za javna ulaganja Darko Glišić i predsednica Gradske opštine Mladenovac Suzana Vasić razgovarali su danas o zameni dotrajalih vodovodnih cevi čime bi se rešio problem sa vodosnabdevanjem u toj opštini, a Glišić je izjavio da je postignut dogovor… »
Vesti dana »
Dunav pravi probleme energetici: Đerdap radi smanjenim kapacitetom, otežan i uvoz goriva
Moj Novi Sad pre 1 satjoš 28 povezanih
Aleksić premijeru i ministrima: Vaša jedina obaveza je da služite građanima; Macut: Ne treba da se spuštamo na nivo ličnih obračuna
RTS pre 2 satajoš 61 povezana
Više ulica u Nišu, okolnim naseljima i selima sutra bez struje
Južne vesti pre 4 satijoš 33 povezane





