Povezane vesti
Reporteri bez granica traže transparentnost u prodaji ANN, zabrinuti da bi moglo da dođe do političkog uticaja
N1 Info pre 1 dan
Reporteri bez granica zabrinuti su da bi prodaja Adria Njuz Netvorka (ANN) mogla da dovede do političkog uticaja na medije u okviru ANN-a i pozivaju na punu transparentnost finansiranja, kao i na uspostavljanje obavezujućih i sprovodivih garancija… »
Reporteri bez granica: Prodaja mreže ANN u Srbiji i CG mogla bi dovesti do političkog uticaja na te medije
Nova pre 1 dan
Organizacija Reporteri bez granica danas je izrazila zabrinutost da bi zbog prodaje Adrija Njuz Netvorka (ANN) moglo da dođe do političkog uticaja u toj mreži, koju Reporteri smatraju poslednjim velikim nezavisnim televizijskim kanalom u Srbiji i vodećim… »
Reporteri bez granica: Prodaja firme u čijem je vlasništvu N1 ne sme dovesti do političkog preuzimanja nezavisnih medija
Cenzolovka pre 1 dan
Izvor finansiranja kupovine Adria News Networka (ANN) — koji poseduje poslednji veliki nezavisni televizijski kanal u Srbiji i jedan od vodećih informativnih medija u Crnoj Gori — nije poznat. Reporteri bez granica (RBG) zabrinuti su da bi prodaja mogla… »
Vesti dana »
Pred Novosađanima još jedan vreo dan - sledeće nedelje više dana do 40 stepeni
Radio 021 pre 56 minutajoš 12 povezanih
Danas je Sveti Ilija – zašto se jede med i šta su vatrene kočije
Glas Šumadije pre 31 minutajoš 10 povezanih
Devetnaestogodišnjak uhapšen sa arsenalom oružja kod štanda SNS-a u Kragujevcu
Danas pre 8 satijoš 2 povezane
Dašić nakon događaja u centru Kragujevca: Stavovi se brane rečima, a ne oružjem
iKragujevac pre 16 minutajoš 2 povezane




