Povezane vesti
Avio-kompanija „Viz er” prijavila kvartalni gubitak od 198 miliona evra
Politika pre 21 dana
Na konačan finansijski rezultat presudno je uticao skok troškova goriva od čak 39,4 odsto. Mađarska niskobudžetna avio-kompanija Viz er objavila je danas da je u svom prvom fiskalnom kvartalu do kraja juna zabeležila neto gubitak od 198,2 miliona evra… »
Jedna od najpopularnijih avio-kompanija regiona u velikom minusu: Gorivo uzima danak - loše vesti za putnike?
Telegraf pre 21 dana
Mađarski niskobudžetna avio-kompanija Viz er ( Wizz Air) objavila je danas da je u svom prvom fiskalnom kvartalu do kraja juna zabeležila neto gubitak od 198,2 miliona evra zbog visokih cena goriva. Rezultat predstavlja oštar pad u odnosu na isti period… »
NYT povećao prihode i profit u drugom kvartalu, ali akcije oslabile zbog troškova
Biznis.rs pre 22 dana
Američka medijska kompanija dodala 280.000 digitalnih pretplatnika. The New York Times Company je u drugom tromesečju dobio 280.000 novih pretplatnika koji koriste isključivo digitalna izdanja, čime je ukupan broj pretplatnika porastao na 13,35 miliona… »
Vesti dana »
RHMZ izdrao novo upozorenje: Srbiju očekuju visoke temperature, povećan rizik od požara
NIN pre 6 minutajoš 31 povezana
Broj žrtava poplava u Nepalu porastao na 489, 1400 nestalih; uzbuna zbog urušavanja brane na Tibetu
RTS pre 32 minutajoš 26 povezanih
RHMZ izdao upozorenje za područje Deliblatske peščare zbog jakog vetra
RTV pre 1 satjoš 25 povezanih
Od ratnog izgnanstva do 35 godina na čelu Norveške: Život kralja Haralda bio obeležen velikim istorijskim promenama
N1 Info pre 11 minutajoš 23 povezane




