Povezane vesti
"Srce mi lupalo, držao sam nož u torbici" Našeg pevača bogataš presreo i dao mu neočekivanu ponudu: "Izvadio je 500 evra"
Blic pre 19 sati
Petković je tokom tog događaja bio oprezan i uplašen, ali je sve prošlo dobro. Taj muškarac ga je zamolio da otpeva pesmu ispred stana njegove bivše žene na Zvezdari, što je izazvalo emotivne reakcije. Milan Petković kao ulični pevač doživeo je dosta… »
Našeg pevača bogataš presreo na ulici i dao mu nepristojnu ponudu: "Očekivao sam 20 evra, a on je izvadio 500"
Nova pre 22 sata
Pevač Milan Petković ispričao je jednu od najneobičnijih situacija koju je doživeo tokom uličnog nastupa, kada je za samo jednu otpevanu pesmu dobio bakšiš od čak 500 evra. Petković je u jednom podkastu ispričao da je godinama pevao u Knez Mihailovoj… »
Vesti dana »
Meštani Šumarka i Dubovca u Deliblatskoj peščari mogu da se vrate kućama
N1 Info pre 37 minutajoš 29 povezanih
Veliki požari na Balkanu: Kritično kod Herceg Novog, Nevesinja i na Braču
Naslovi.ai pre 38 minutajoš 62 povezane





