Povezane vesti
Od luksuznog hotela do gradilišta: Sezonac (24) iz BiH u Hrvatsku došao da radi kao portir, a dobio da "nosi frižidere"
Blic pre 7 sati
Navodi da su on i kolege nosili krevete, frižidere i drugu opremu, a radili su u uslovima gradilišta, često i do 12 sati dnevno Kompanija tvrdi da je radnik imao ugovor za radno mesto portira i da su zaposleni pomagali u pripremama za otvaranje hotela… »
Posao iz snova se pretvorio u noćnu moru: Došao u Hrvatsku da radi u hotelu sa 5 zvezdica, pa završio kao fizikalac
Kurir pre 8 sati
Posao u luksuznom hotelu sa pet zvezdica na Braču, koji je za 24-godišnjeg mladića iz Bosne i Hercegovine trebalo da bude prilika za sticanje iskustva u vrhunskom hotelijerstvu, prema njegovim tvrdnjama pretvorio se u nedelje teškog fizičkog rada. Mladić… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza: Toplotni talas traje do utorka, stižu pljuskovi
Naslovi.ai pre 1 satjoš 30 povezanih
'Valjevo ne zaboravlja': Protest podsećanja na nasilje policije 2025, i dalje bez optužnica
BBC News pre 26 minutajoš 40 povezanih
Đedović Handanović: Intenziviran rad na gasnoj elektrani kod NišaĐedović Handanović: Intenziviran rad na gasnoj elektrani kod Niša
Serbian News Media pre 50 minutajoš 15 povezanih
Razorni šumski požari pogodili primorska područja u Hrvatskoj i Grčkoj
Naslovi.ai pre 16 minutajoš 146 povezanih



