Povezane vesti

Novakovi utisci posle "probijanja leda"

Novakovi utisci posle "probijanja leda"

Vesti online 04.01.2016
Posle zasluženog odmora, najbolji teniser planete Novak Đoković odigrao je prvi meč u 2016. godini na startu turnira u Dohi. Naš as nije imao problema sa Dastinom Braunom. Za samo 52 minuta, Srbin je "počistio" sa terena atraktivnog Nemca. - Prošlo… »
Novak rutinski do pobede u prvom meču u 2016.

Novak rutinski do pobede u prvom meču u 2016.

Vesti online 04.01.2016
Najbolji teniser današnjice Novak Đoković lako je prebrodio prvu prepreku na turniru u Dohi. Naš as je za samo 52 minuta pobedio Nemca Dastina Brauna - 6:2, 6:2. Srbin nije imao težak posao protiv atraktivnog Nemca, jamajčanskog porekla. Sa pola… »
Đoković za 51 minut završio posao sa Braunom: Loptice, nedostajala si mi

Đoković za 51 minut završio posao sa Braunom: Loptice, nedostajala si mi

Večernje novosti 04.01.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković uspešno je započeo 2016. godinu, pošto je danas na startu turnira u Dohi savladao Nemca Dastina Brauna 6:2, 6:2. LOPTICE, nedostajala si mi! U rečima koje je Novak Đoković napisao na kameri posle trijumfa nad… »
Djoković pobedom počeo 2016. godinu

Djoković pobedom počeo 2016. godinu

Beta 04.01.2016
Srpski teniser Novak Djoković pobedom je počeo 2016. godinu, pošto je danas pobedio Dastina Brauna u prvom kolu turnira u Dohi. Djoković je lako i ubedljivo savladao nemačkog tenisera sa 2:0 u setovima (6:2, 6:2), za 52 minuta igre. Najbolji teniser… »
Novak pobedom započeo godinu!

Novak pobedom započeo godinu!

Sportske.net 04.01.2016
Gde je stao u 2015, najbolji teniser sveta nastavio je i na početku nove, 2016. godine. Srpski teniser Novak Đoković pobedom je počeo 2016. godinu, pošto je danas pobedio Dastina Brauna u prvom kolu turnira u Dohi. Đoković je lako i ubedljivo… »
Đoković na startu 2016. godine lako protiv Brauna

Đoković na startu 2016. godine lako protiv Brauna

Politika 04.01.2016
DOHA – Najbolji teniser sveta Novak Đoković uspešno je započeo 2016. godinu, pošto je danas na startu turnira u Dohi savladao Nemca Dastina Brauna 6:2, 6:2. Do pobede u porvom međusobnom duelu sa 118. igračem sveta, Đoković je došao posle… »
ATP DOHA: Đokoviću dovoljan 51 minut za pobedu na startu sezone

ATP DOHA: Đokoviću dovoljan 51 minut za pobedu na startu sezone

Hot sport 04.01.2016
U danu kada je proglašen za sportsku ličnost godine u izboru ‘Eurosporta’, pobedivši tako u konkurenciji Lea Mesija, Stefa Karija i Usaina Bolta, Đoković je ostvario i prvu pobedu u 2016. godini. On je u prvom kolu turnira u Dohi bio bolji od… »
Nole Ekspres: Đoković protutnjao pored Brauna na startu Dohe!

Nole Ekspres: Đoković protutnjao pored Brauna na startu Dohe!

Sportal blic 04.01.2016
Pauza je gotova, Novak Đoković se vratio takmičarskim nastupima, i to na sjajan način! U prvom kolu turnira u Dohi Dastina Brauna pobedio je sa 6:2, 6:2. Foto: Reuters Novak Đoković Od izveštača Blica iz Dohe, Jelene Medić Prvi set: Braun… »
Đoković 1-0!

Đoković 1-0!

Mondo 04.01.2016
Posle 82-6 u 2015, najbolji teniser sveta počeo novu sezonu ubedljivom pobedom na turniru Katar open. Novak Đoković lako je, za samo 52 minuta, preskočio prvu prepreku na turniru ATP 250 serije u Dohi, koji se igra za nagradni fond od 1,28 miliona… »
Srpske Zastave I Poruka Noleta: Nedostajalo mi je ovo!

Srpske Zastave I Poruka Noleta: Nedostajalo mi je ovo!

Sportal blic 04.01.2016
Novak Đoković je posle pauze tenisku sezonu počeo pobedom nad Dastinom Braunom u Dohi sa 6:2, 6:2, nakon čega je pokazao koliko mu je nedostajala najdraža igra. Foto: Eurosport - Blic online / screenshot Poruka na kameri On je preslišao… »
Đoković protiv kvalifikanta u Dohi

Đoković protiv kvalifikanta u Dohi

Press 04.01.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković, igraće sa kvalifikantom u prvom kolu turnira u Dohi na startu nove sezone, odlučeno je žrebom. Najbolji teniser sveta Novak Đoković, igraće sa kvalifikantom u prvom kolu turnira u Dohi na startu nove sezone… »
Novak o ulasku Ljubičića u Federerov štab: Ivan me poznaje, Rodžer zna zašto ga je zaposlio

Novak o ulasku Ljubičića u Federerov štab: Ivan me poznaje, Rodžer zna zašto ga je zaposlio

Večernje novosti 03.01.2016
Tek treba da vidimo da li će saradnja da uspe, a ja im želim sve najbolje. Ivan je sjajan čovek, miran i staložen – kaže najbolji teniser sveta. NOVAK Đoković, najbolji teniser planete, u 2016. godinu takmičarski će zakoračiti na ATP turniru u… »

Vesti dana »