Povezane vesti

KIRBI U ČUDU: Zašto neki misle da rušim Vladu Srbije?

KIRBI U ČUDU: Zašto neki misle da rušim Vladu Srbije?

Pravda 05.01.2016
BEOGRAD – Ambasador SAD u Beogradu Majkl Kirbi istakao je da mu nije jasno zbog čega neko misli da on pokušava da sruši Vladu Srbije. „Uživao sam u nešto više od tri godine ovde. Iduće godine ću prvi put posle dugo vremena tražiti posao, to… »
Kirbi: Nije mi jasno zašto tvrde da rušim vlast u Srbiji

Kirbi: Nije mi jasno zašto tvrde da rušim vlast u Srbiji

Slobodna Evropa 05.01.2016
Odlazeći američki ambasador u Srbiji Majkl Kirbi rekao je danas da je imao dobru saradnju sa Vladom Srbije i da mu nije jasno kako su nastale glasine da želi da "zbaci" ovu ili neku potencijalno drugu vlast u Srbiji. Kirbi je za B92 kazao da SAD vole… »
Kirbi: Nije mi jasno zašto tvrde da rušim vlast

Kirbi: Nije mi jasno zašto tvrde da rušim vlast

RTV 05.01.2016
BEOGRAD - Odlazeći američki ambasador u Srbiji Majkl Kirbi rekao je danas da je imao dobru saradnju sa Vladom Srbije i da mu nije jasno kako su nastale glasine da želi da "zbaci" ovu ili neku potencijalno drugu vlast u Srbiji. Kirbi je za B92 kazao da… »
SAD dobro sarađuju sa Vladom Srbije

SAD dobro sarađuju sa Vladom Srbije

Akter 05.01.2016
Američki ambasador u Beogradu Majkl Kirbi izjavio je danas da dobro sarađuje sa Vladom Srbije te da ne razume zašto neki ljudi misle da on pokušava da je sruši. Američki ambasador u Beogradu Majkl Kirbi, koji će u 2016. godini predati mandat… »
Kirbi: Srbija ne mora u NATO da bi ušla u EU

Kirbi: Srbija ne mora u NATO da bi ušla u EU

N1 Info 05.01.2016
Odlazeći američki ambasador u Srbiji Majkl Kirbi rekao je da je imao dobru saradnju sa Vladom Srbije i da mu nije jasno kako su nastale glasine da želi da "zbaci" ovu ili neku potencijalno drugu vlast u Srbiji. Kirbi je za B92 kazao da SAD vole da… »

Vesti dana »