Povezane vesti
Preševo: Preminuo dvogodišnji dječak iz Sirije
Slobodna Evropa 11.01.2016
U Preševu je danas preminulo dvogodišnje dijete iz Sirije koje je putovalo sa roditeljima, potvrđeno je u Komesarijatu za izbjeglice i migracije Srbije. Dječak je sahranjen po vjerskim običajima, a izvjesno je da je imao dvije dijagnoze - Downow sindrom… »
U Preševu preminulo dete iz Sirije
Večernje novosti 11.01.2016
U Preševu je preminulo dvogodišnje dete iz Sirije koje je putovalo sa roditeljima i širom porodicom. PREŠEVO - U Preševu je danas preminulo dvogodišnje dete iz Sirije koje je putovalo sa roditeljima i širom porodicom. Dečak je imao urođenu srčanu manu… »
U Preševu preminulo dete iz Sirije
Politika 11.01.2016
PREŠEVO – U Preševu je danas preminulo dvogodišnje dete iz Sirije koje je putovalo sa roditeljima, potvrđeno je Tanjugu u Komesarijatu za izbeglice i migracije Srbije. Dečak je sahranjen u Preševu po svim islamskim kanonima, a izvesno je da je imao dve… »
U Preševu preminulo dete iz Sirije
Akter 11.01.2016
U Preševu je danas preminulo dvogodišnje dete iz Sirije koje je putovalo sa roditeljima i širom porodicom. Dečak je imao urođenu srčanu manu i Daunov sindrom, potvrđeno je RTS-u u Prihvatnom centru u Preševu, a preminuo je jutros oko četiri sata. Zbog… »
Vesti dana »
Vanredno zasedanje Skupštine Srbije; Mrdić: Nisam predložio ukidanje Javnog tužilaštva za organizovani kriminal
RTV pre 3 minutajoš 55 povezanih
Svi Vučićevi savetnici, a među njima "agent haosa": Ko je Ajnhorn koji je proglašen kriminalcem u bekstvu?
Radio 021 pre 14 minuta
"Probudili su me u 3.15, zvao sam je": Vučić se oglasio zbog napada na Bekutu u Čačku
Mondo pre 33 minutajoš 44 povezane






