Povezane vesti

NUNS: Kako je ministar znao budućnost

NUNS: Kako je ministar znao budućnost

N1 Info 11.01.2016
Predsednik NUNS-a Vukašin Obradović najavio je da će podneti krivičnu prijavu protiv ministra Nebojše Stefanovića u vezi s navodnim praćenjem jedne novinarke, a konferenciju za novinare na kojoj je to najavio obeležila je verbalna rasprava… »
Prijava protiv ministra Stefanovića

Prijava protiv ministra Stefanovića

Moj Novi Sad 11.01.2016
NUNS će podneti prijavu protiv ministra unutrašnjih poslova Nebojše Stefanovićam, izjavio je predsednik NUNS Vukašin Obradović. Prijava će biti podneta protiv Stefanovića kako bi se utvrdilo kako je došao do saznanja da će biti objavljene… »
Obradović: NUNS podnosi prijavu protiv ministra unutrašnjih poslova Nebojše Stefanovićaa

Obradović: NUNS podnosi prijavu protiv ministra unutrašnjih poslova Nebojše Stefanovićaa

Beta video 11.01.2016
BEOGRAD - Predsednik Nezavisnog udruženja novinara Srbije (NUNS) Vukašin Obradović izjavio je da će NUNS danas podneti prijavu protiv ministra unutrašnjih poslova Nebojše Stefanovića kako bi se utvrdilo kako je došao do saznanja da će biti… »
Obradović: Uznemirila me je izjava Stefanovića

Obradović: Uznemirila me je izjava Stefanovića

Beta video 11.01.2016
BBEOGRAD - Predsednik Nezavisnog udruženja novinara Srbije (NUNS) Vukašin Obradović nije želeo da otkrije identitet novinarke koja je navodno praćena i radnika MUP-a koji je podneo prijavu jer, kako je rekao, želi da skrene pažnju javnosti sa… »
NUNS najavio prijavu protiv Nebojše Stefanovića

NUNS najavio prijavu protiv Nebojše Stefanovića

N1 Info 11.01.2016
Predsednik Nezavisnog udruženja novinara Srbije (NUNS) Vukašin Obradović rekao je da će NUNS danas, u ponedeljak podneti prijavu protiv ministra unutrašnjih poslova Nebojše Stefanovića kako bi se utvrdilo kako je došao do saznanja da će biti… »

Vesti dana »