Povezane vesti

Sara Pejlin Stala Iza Trampa: Ponosna sam što mogu da podržim tvoju kandidaturu!

Sara Pejlin Stala Iza Trampa: Ponosna sam što mogu da podržim tvoju kandidaturu!

Kurir 20.01.2016
Kandidatkinja Republikanske stranke za potpredsednika SAD na izborima 2008. godine Sara Pejlin podržala je danas milijardera Donalda Trampa u trci za kandidaturu te stranke na predsedničkim izborima ove godine. 'Make America great again': Sarah Palin… »
Sara Pejlin: Ponosna sam što mogu da podržim Trampa

Sara Pejlin: Ponosna sam što mogu da podržim Trampa

Slobodna Evropa 20.01.2016
Kandidatkinja republikanaca na izborima 2008. Sara Pejlin podržala je milijardera Donalda Trampa u trci za kandidaturu te stranke na izborima ove godine. Pejlinova, koja je posle sopstvene kandidature za potpredsednika 2008. godine postala ikona… »
Ikona američkih konzervativaca podržala kandidaturu Donalda Trumpa

Ikona američkih konzervativaca podržala kandidaturu Donalda Trumpa

Slobodna Evropa 20.01.2016
Bivša republikanska kandidatkinja za potpredsjednicu SAD-a Sarah Palin podržala je milijardera Donalda Trumpa u utrci za republikansku nominaciju za predsjednika SAD-a, objavio je New York Times. "Ponosna sam što mogu podržati Trumpovu kandidaturu za… »
Sarah Palin podržala Trumpa

Sarah Palin podržala Trumpa

SEEbiz 20.01.2016
NEW YORK - Bivša republikanska kandidatkinja za potpredsjednicu SAD-a Sarah Palin podržala je milijardera Donalda Trumpa u utrci za republikansku nominaciju za predsjednika SAD-a, objavio je u utorak New York Times. "Ponosna sam što mogu podržati… »

Vesti dana »

Nova runda dijaloga na visokom nivou danas u Briselu

Nova runda dijaloga na visokom nivou danas u Briselu

Politika pre 23 minutajoš 40 povezanih
Srbija bez glave i repa

Srbija bez glave i repa

B92 pre 2 satajoš 37 povezanih