Povezane vesti
Matematička gimnazija i dalje osvaja medalje
Studio B 20.01.2016
Sedmoro učenika Matematičke gimnazije iz Beograda osvojilo je šest medalja na Mađunarodnoj Žautikovskoj olimpijadi u Kazahstanu. Dve zlatne medalje iz matematike osvojili su Ognjen Tošić i Aleksa Konstantinov, a srebrnu je dobio Aleksa Milojević… »
Genijalci se pozlatili i u Kazahstanu
Večernje novosti 20.01.2016
Sedmorica učenika osvojoila šest medalja na Međunarodnoj olimpijadi iz matematike, fizike i informatike. Najveće dostignuće dosada, kaže direktor Matematičke gimnazije Srđan Ognjanović. ĐACI Matematičke gimnazije sinoć su doputovali sa… »
Šest medalja za naše učenike na Međunarodnoj olimpijadi
N1 Info 20.01.2016
Na Međunarodnoj olimpijadi iz matematike, fizike i informatike u Kazahstanu tim Srbije, koji su činili učenici beogradske Matematičke gimnazije, osvojio je šest medalja - tri zlatne, jednu srebrnu i dve bronzane. Osvajače odličja su na beogradskom… »
Vesti dana »

Lideri EU o američkom planu za primirje u Ukrajini: Lopta je sada u ruskom dvorištu
Danas pre 7 satijoš 6 povezanih

Tramp: Sastanak sa Rusima ove nedelje, nadam se da će prihvatiti prekid vatre; Kijev: Nastavljena vojna pomoć SAD
RTS pre 30 minutajoš 3 povezane

Skupština danas nastavlja raspravu o više međudržavnih sporazuma
Telegraf pre 18 minutajoš 4 povezane

Sagovornici Danasa o povređenom policajcu: Obmanjivanje javnosti, stvaranje panike i izazivanje nasilja
Danas pre 8 satijoš 1 povezana