Povezane vesti

Oproštaj Od ‘MINISTRA ODBRANE’: Darko Stanić završio reprezentativnu karijeru

Oproštaj Od ‘MINISTRA ODBRANE’: Darko Stanić završio reprezentativnu karijeru

Hot sport 20.01.2016
Najbolji srpski rukometni golman Darko Stanić odlučio je da završi reprezentativnu karijeru. Posle eliminacije u prvoj fazi šampionata Evrope u Poljskoj, Darko Stanić odlučio je da se oprosti od dresa sa nacionalnim grbom. – Kada sam odlazio… »
"Ministar odbrane" presekao: Zbogom, reprezentacijo!

"Ministar odbrane" presekao: Zbogom, reprezentacijo!

Vesti online 20.01.2016
Sa nacionalnom selekcijom se nije naosvajao medalja, ali je, nesumnjivo, bio najzaslužniji što je rukometna reprezentacija Srbije 2012. godine dogurala do finala Evropskog prvenstva u Beogradu. Darko Stanić je "presekao": Zbogom, "orlovi". Ovu odluku… »
'Ministar odbrane' završio reprezentativu karijeru!

'Ministar odbrane' završio reprezentativu karijeru!

Sportske.net 20.01.2016
Dan nakon što se reprezentacija Srbije oprostila od učešća u drugoj fazi Evropskog prvenstva u Poljskoj golman Darko Stanić saopštio je da se povlači iz nacionalnog tima. Rukometna reprezentacija Srbije u utorak je eliminisana u grupnoj fazi… »
Stanić završio reprezentativnu karijeru: Dao sam sve što sam imao

Stanić završio reprezentativnu karijeru: Dao sam sve što sam imao

Večernje novosti 20.01.2016
Prvi put sam tražio odmor kako bih na sve pogledao iz drugog ugla, ali je ovog puta oproštaj zvaničan. Ne vidim da to moje davanje nešto menja na terenu - kaže Darko. Na oproštaju od Krakova, golman reprezentacije Srbije, Darko Stanić, analizirao… »
Darko Stanić: Doviđenja "orlovi"!

Darko Stanić: Doviđenja "orlovi"!

Mondo 20.01.2016
Remi sa Makedonijom na Evropskom prvenstvu u Poljskoj značio je eliminaciju Srbije sa šampionata Starog kontinenta, ali i kraj jedne velike reprezentativne karijere. Foto: Rukometni savez Srbije Nije se Darko Stanić naosvajao medalja sa Srbijom, ali… »
Definitivno: Ministar odbrane napustio funkciju

Definitivno: Ministar odbrane napustio funkciju

Mozzart sport 20.01.2016
Darko Stanić se zvanično oprostio od dresa sa nacionalnim grbom. Prošli put mu je bio neophodan odmor, a sada je zvanično rekao zbogom srpskom rukometu. Fenomenalni čuvar mreže i popularni "ministar odbrane" Darko Stanić oprostio se od dresa sa… »

Vesti dana »