Povezane vesti

Orešković predstavio buduće hrvatske ministre

Orešković predstavio buduće hrvatske ministre

Al Jazeera 21.01.2016
Uz premijera Oreškovića i dvojicu potpredsjednika - Karamarka i Petrova, nova hrvatska vlada imat će i 20 ministara. Nakon Tihomira Oreškovića, mandatara za sastavljanje nove hrvatske vlade, svoje je kandidate za ministre predstavio i Most nezavisnih… »
Orešković objavio svoj "miks" ministara: Ovo je Tim's team

Orešković objavio svoj "miks" ministara: Ovo je Tim's team

N1 Info 21.01.2016
Mandatar za sastav nove Vlade Hrvatske Tihomir Orešković predstavio je novinarima imena kandidata za ministre i saopštio da će kabinet imati 23 člana i 20 ministarstava. ''Vidim da imate listu. To je Tim's team. Vlada će se sastojati od dvadest… »
Orešković predstavio novu hrvatsku vladu

Orešković predstavio novu hrvatsku vladu

RTV 21.01.2016
ZAGREB - Mandatar za sastav nove hrvatske vlade Tihomir Orešković predstavio je danas kandidate za ministre, posle više od dva meseca od parlamentranih izbora. O novoj vladi desne Domoljubne koalicije koju vodi Hrvatska demokratska zajednica (HDZ) i… »
Orešković: Ovaj tim je spreman da radi

Orešković: Ovaj tim je spreman da radi

Beta video 21.01.2016
ZAGREB- ``Ovaj tim je moj tim, vrlo sam sretan i ovaj tim je spreman da radi``, rekao je Orešković. On je podsetio da će sutra u Saboru predstaviti svoj program i ministre i izrazio uverenje da će dobiti podršku. ``Spreman sam da preuzemem… »
Orešković predstavio novu hrvatsku vladu, sutra u Saboru

Orešković predstavio novu hrvatsku vladu, sutra u Saboru

Beta video 21.01.2016
ZAGREB- Mandatar za sastav nove hrvatske vlade Tihomir Orešković predstavio je danas kandidate za ministre, posle više od dva meseca od parlamentranih izbora. O novoj vladi desne Domoljubne koalicije koju vodi Hrvatska demokratska zajednica (HDZ) i… »
U Hrvatskoj konačno skockana vlada

U Hrvatskoj konačno skockana vlada

Mondo 21.01.2016
Mandatar za sastav nove hrvatske vlade Tihomir Orešković predstavio je danas kandidate za ministre, posle više od dva meseca od parlamentranih izbora i dramatičnih pregovora Mosta, HDZ-a i SDP-a. Foto: HINA/Daniel Kasap O novoj vladi desne Domoljubne… »
Orešković predstavio svoj kabinet

Orešković predstavio svoj kabinet

Press 21.01.2016
Mandatar Tihomir Orešković, predstavio je danas kabinet nove Vlade Hrvatske u kojoj će biti dva potpredsednika i 20 ministarstava, a koji je budući premijer nazvao "Tim"s team" (Timov tim). "Pred nama su veliki izazovi, a ja sam spreman da što pre… »
TIM'S TEAM: Predstavljen kabinet nove Vlade Hrvatske, među ministrima i bivša časna sestra

TIM'S TEAM: Predstavljen kabinet nove Vlade Hrvatske, među ministrima i bivša časna sestra

Telegraf 21.01.2016
- Pred nama su veliki izazovi, a ja sam spreman da što pre počnemo da radimo - rekao je Orešković novinarima i dodao da je kabinet njegov tim za koji zna da je spremna da počne da radi. Mandatar Tihomir Orešković predstavio je danas kabinet nove… »
Ovo je nova hrvatska vlada

Ovo je nova hrvatska vlada

Alo 21.01.2016
Mandatar za sastav nove hrvatske vlade Tihomir Orešković predstavio je danas kandidate za ministre, posle više od dva meseca od parlamentranih izbora. U Oreškovićevom kabinetu biće 20 ministara, od koji samo tri žene, a veliki broj kandidata je… »
OVO JE NOVA HRVATSKA VLADA: Mladi i novi kadrovi osveženje na političkoj sceni

OVO JE NOVA HRVATSKA VLADA: Mladi i novi kadrovi osveženje na političkoj sceni

Kurir 21.01.2016
REGIJA - Mandatar za sastav nove Vlade Hrvatske Tihomir Orešković danas je hrvatskoj javnosti predstavio imena ministara koji će biti deo nove vlade. "Dobar dan svima. Imamo dva potpredsednika i 20 ministara. Poslednjih 15 dana imao sam 60 sastanka s… »
Orešković predstavio novu vladu, sutra u Saboru

Orešković predstavio novu vladu, sutra u Saboru

RTS 21.01.2016
Mandatar za sastav nove hrvatske vlade Tihomir Orešković predstavio je kandidate za ministre, posle više od dva meseca od parlamentranih izbora. O novoj vladi desne Domoljubne koalicije koju vodi Hrvatska demokratska zajednica (HDZ) i Mosta sutra će… »
Hrvatska: Orešković predstavio sastav nove vlade

Hrvatska: Orešković predstavio sastav nove vlade

Slobodna Evropa 21.01.2016
Mandatar za sastav hrvatske vlade Tihomir Orešković predstavio je popis ministara koje će u petak Hrvatskom saboru predložiti za novu vladu. Orešković je svoj tim nazvao "zdravim miksom mladih i novih ljudi, koji će vrlo pozitivno zajedno… »
Nije Čovek Za Prazne Priče: Mandatar Orešković u Power pointu predstavlja novu hrvatsku vladu!

Nije Čovek Za Prazne Priče: Mandatar Orešković u Power pointu predstavlja novu hrvatsku vladu!

Kurir 21.01.2016
ZAGREB - Nakon više od dva i po meseca od parlamentarnih izbora hrvatski mandatar Tihomir Orešković je sastavio vladu, a imena ministara će biti danas predstavljena javnosti, potom i saborskim zastupnicima. Kao posebnu zanimljivost hrvatski mediji… »

Vesti dana »