Povezane vesti
Islamska država preuzela odgovornost za napad u Kairu
Blic 22.01.2016
Džihadistička organizacija Islamska država preuzela je odgovornost za jučerašnji bombaški napad u Kairu u kojem je poginulo devet ljudi. Islamisti su izveli operaciju u kojoj je ubijeno šest policajaca, dok su trojica drugih policajaca poginula prilikom… »
IDIL preuzeo odgovornost za napad u Kairu
Slobodna Evropa 22.01.2016
Militantna grupa "Islamska država" (IDIL) preuzela je odgovornost za bombaški napad u četvrtak u Kairu u kojem je poginulo devet ljudi. Militanti su izveli operaciju u kojoj je ubijeno šest policajaca, dok su trojica drugih policajaca poginula prilikom… »
Kairo: U napadu islamista ubijena tri vojnika
Blic 21.01.2016
Tri policajca su danas poginula a 17 osoba je povređeno u napadu islamista u Kairu, saopštili su egipatski bezbednosni izvori. Bomba je eksplodirala u četvrti Giza kada su policajci stigli u vozilima ispred zgrade u kojoj su locirani islamisti, naveli su… »
Vesti dana »
Nikola Jović ućutkao kritičare: Srbin nezaustavljiv u pobedi Majamija
Večernje novosti pre 47 minutajoš 20 povezanih
Novak u idealnom terminu ide po četvrtfinale Australijan opena
Sportske.net pre 1 minutjoš 9 povezanih
Dodik: Podržavam Trampa jasno i javno, ostanak Vučića na vlasti je biti ili ne biti za Srbiju
Insajder pre 46 minutajoš 2 povezane




