Povezane vesti

Kirbi: Presuda Ivanoviću ne ugrožava dijalog s Prištinom

Kirbi: Presuda Ivanoviću ne ugrožava dijalog s Prištinom

Dnevnik 23.01.2016
Presuda lideru Građanske inicijative SDP Oliveru Ivanoviću neće ugroziti dijalog Beograda i Prištine, ocenio je danas ambasador Sjedinjenih Americkih Država u Beogradu Majkl Kirbi. "Mislim da je Vlada Srbije ozbiljna u nameri da želi da ide napred… »
Presuda Ivanoviću neće ugroziti dijalog s PR

Presuda Ivanoviću neće ugroziti dijalog s PR

Akter 23.01.2016
Ambasador Sjedinjenih Američkih Država (SAD) u Beogradu Majkl Kirbi ocenio je da presuda Oliveru Ivanoviću neće ugroziti dijalog Beograda i Prištine. Ambasador Sjedinjenih Američkih Država (SAD) u Beogradu Majkl Kirbi ocenio je da presuda lideru… »
Kirbi: Dijalog sa Prištinom važan za Srbiju

Kirbi: Dijalog sa Prištinom važan za Srbiju

Večernje novosti 23.01.2016
Američki ambasador u Srbiji Majkl Kirbi izjavio je danas da je optimista u pogledu nastavka dijaloga u Briselu, istakavši da je on važan kako bi Srbija pronašla način za suživot Srba i Albanaca na Kosovu i nastavila svoj evropski put. Američki… »
Kirbi: Presuda Ivanoviću neće ugroziti dijalog sa Prištinom

Kirbi: Presuda Ivanoviću neće ugroziti dijalog sa Prištinom

Slobodna Evropa 23.01.2016
Ambasador Sjedinjenih Američkih Država (SAD) u Beogradu Majkl Kirbi ocenio je danas da presuda lideru Građanske inicijative SDP Oliveru Ivanoviću neće ugroziti dijalog Beograda i Prištine dodavši da je optimističan da će on biti nastavljen… »
Kirbi: Presuda Ivanoviću neće ugroziti dijalog sa Prištinom

Kirbi: Presuda Ivanoviću neće ugroziti dijalog sa Prištinom

Blic 23.01.2016
Ambasador Sjedinjenih Američkih Država u Beogradu Majkl Kirbi ocenio je danas da presuda lideru Građanske inicijative SDP Oliveru Ivanoviću neće ugroziti dijalog Beograda i Prištine dodavši da je optimističan da će on biti nastavljen. "Veoma sam… »
Kirbi: Presuda Ivanoviću neće ugroziti dijalog s Prištinom

Kirbi: Presuda Ivanoviću neće ugroziti dijalog s Prištinom

N1 Info 23.01.2016
Ambasador Sjedinjenih Američkih Država (SAD) u Beogradu Majkl Kirbi ocenio je da presuda lideru Građanske inicijative SDP Oliveru Ivanoviću neće ugroziti dijalog Beograda i Prištine dodavši da je optimističan da će on biti nastavljen. "Veoma sam… »

Vesti dana »