Povezane vesti

Aman ljudi, pa dokle više: I Kežman "grmi" na Andriju!

Aman ljudi, pa dokle više: I Kežman "grmi" na Andriju!

Vesti online 30.01.2016
"Andrija, budi frajer kao i ja, i pomozi Partizanu". Poruku ove sadržine Andriji Živkoviću poslao nekadašnji napadač "parnog valjka" Mateja Kežman. On se u razgovoru za "Informer" podsetio dana kada je prelazio u PSV, i otkrio javnosti da je tada… »
Kežman Poručio Živkoviću: Partizanu sam oprostio 10 miliona evra!

Kežman Poručio Živkoviću: Partizanu sam oprostio 10 miliona evra!

Hot sport 30.01.2016
Sapunica oko mladog Andrije Živkovića se nastavlja, a povodom cele situacije se oglasio i legendarni napadač Partizana, Mateja Kežman. On je Andriji poručio da je svojevremeno crno-belima oprostio 10 miliona evra i da je Partizan iznad svih. – Kada… »
Kežmanova poruka Andriji Živkoviću: Oprostio sam Partizanu 10.000.000 evra! Sad je red na tebe

Kežmanova poruka Andriji Živkoviću: Oprostio sam Partizanu 10.000.000 evra! Sad je red na tebe

Mozzart sport 30.01.2016
„Sa ovakvim ponašanjem Andrija će teško naći klub u inostranstvu, niko neće igrača koji matičnom klubu pravi probleme“, poručio je Kežman. Andrija, budi frajer kao i ja i pomogni Partizanu. Poruku ove sadržine Andriji Živkoviću posleo ne… »
Kežman poručio Živkoviću: ''Znaš li koliko sam ja oprostio Partizanu?!''

Kežman poručio Živkoviću: ''Znaš li koliko sam ja oprostio Partizanu?!''

Sportske.net 30.01.2016
Legendarni napadač Partizana pridružio se pritiscima na Andriju Živkovića da pomogne svom klubu. Sapunica koja traje nedeljama unazad, deluje da se nikada neće završiti, a i ako se to dogodi, strahuje se da će biti negativno po Partizan. Partizan… »

Vesti dana »