Povezane vesti
Ministarstvo: DS obmanjuje građane
RTS 05.02.2016
Da je pročitao predlog zakona, ministar 'vlade u senci' Dragoslav Šumarac, znao bi da se Predlogom zakona o stanovanju i održavanju zgrada ne uvode nikakvi novi nameti stanarima zgrada, navodi se u saopštenju Ministarstva građevinarstva. Ministarstvo… »
DS traži povlačenje Predloga zakona o stanovanju
RTV 05.02.2016
BEOGRAD - Demokratska stranka (DS) zatražiće da se iz procedure povuče Predlog zakona o stanovanju i održavanju zgrada, jer je protivustavan i predviđa nove namete za već osiromašene građane Srbije, izjavio je danas ministar građevinarstva, saobraćaja i… »
Vesti dana »

Obeleženo devet meseci od pada nadstrešnice: U više gradova Srbije komemorativne šetnje i performansi (FOTO, VIDEO)
Danas pre 48 minutajoš 2 povezane

Ukinut pritvor: osmorici uhapšenih zbog incidenta ispred Državnog univerziteta u Novom Pazaru: Jedan zadržan, a drugi u kućnom pritvoru
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Profesor ustavnog prava: Po sili zakona, Dodik od danas nije predsednik Republike Srpske
Danas pre 2 satajoš 4 povezane

„To nije bila tragedija, to je bio zločin“: Novosađani u kampusu obeležavaju devet meseci od pada nadstrešnice
Danas pre 2 satajoš 1 povezana