Povezane vesti
Fajman: Turska da se odluči između plana A ili B
Akter 06.02.2016
Austrijski kancelar Verner Fajman je, na marginama kionferencije u Londonu, svom turskom kolegi Ahmetu Davutoglu predočio da može u rešavanju izbegličke krize da bira između plana A ili B i dao mu rok za odluku do Samita šefova država i vlada EU 18… »
Fajman: Turska da se odluči između plana A ili B
Novi magazin 06.02.2016
Austrijski kancelar Verner Fajman je, na marginama konferencije u Londonu, svom turskom kolegi Ahmetu Davutoglu predočio da može u rešavanju izbegličke krize da bira između plana A ili B i dao mu rok za odluku do Samita šefova država i vlada EU 18… »
Vesti dana »
Pregovori o prodaji ruskog udela u NIS-u i interesi Srbije, Mađarske i Rusije
Naslovi.ai pre 1 satjoš 7 povezanih
Trudna Milica Todorović van sebe! Oglasila se nakon jezivog napada na Novom Beogradu i uputila svima važnu poruku: Sve mora da stane... (foto)
Kurir pre 39 minutajoš 28 povezanih
„Zvezda je najpovređenija ekipa u Evroligi“: Obradović otkrio što Kodi i Nvora nisu igrali, pričao i o Bolomboju
Nova pre 29 minutajoš 65 povezanih
"Želimo mir" Zelenski: Putin je čovek rata i plaši se da to javno prizna
Večernje novosti pre 2 satajoš 29 povezanih



