Povezane vesti

Vujasinović: Zadovoljan sam, pokazali smo borbenost

Vujasinović: Zadovoljan sam, pokazali smo borbenost

Hot sport 10.02.2016
Trener vaterpolista Partizana Vladimir Vujasinović rekao je da je zadovoljan kako se njegova ekipa pokazala u današnjem porazu u Beogradu od hrvatskog Juga u Ligi šampiona. Trener Vujasinović bio je zadovoljan igrom svog tima, uprkos porazu. –… »
LŠ: Sigurni Dubrovčani

LŠ: Sigurni Dubrovčani

Dnevnik 10.02.2016
Vaterpolisti Partizana poraženi su od Juga sa 10:6 u okviru šestog kola grupe B Lige šampiona. Dubrovčanima je to drugi trijumf nad šampionom Srbije za samo nedelju dana, pošto su bili bolji od crno-belih i u svom bazenu prošle srede. Partizan –… »
Jug je bio bolji, Vujasinović pohvalio momke

Jug je bio bolji, Vujasinović pohvalio momke

Mondo 10.02.2016
Retko kada trener može da bude zadovoljan posle poraza, ali... "Zadovoljan sam, ovo sam i tražio od igrača, bilo je najbitnije da pokažemo borbenost u ovoj utakmici", naveo je Vujasinović. Retko kada posle poraza možete da budete zadovoljni, ali… »
Poraz Partizana od Juga na Banjici

Poraz Partizana od Juga na Banjici

Politika 10.02.2016
Vaterpolisti Partizana poraženi su večeras na Banjici od ekipe Juga sa 10:6 (3:1, 3:1, 1:1, 3:3) u šestom kolu B grupe Lige šampiona. Izabranici Vladimira Vujasinovića doživeli su četvrti poraz ove sezone u elitnom takmičenju, uz dve pobede, i… »
Partizan opet poražen u Ligi šampiona

Partizan opet poražen u Ligi šampiona

Mozzart sport 10.02.2016
Crno-beli nisu mogli do podviga protiv favorizovanog Juga. Drugi put u nedelju dana, vaterpolisti Partizana su poraženi od hrvatskog Juga u Ligi šampiona. Posle nedavne pobede na svom terenu, Dubrovčani su večeras savladali crno-bele ina Banjici… »
LŠ: Partizan poražen od Juga

LŠ: Partizan poražen od Juga

Vesti online 10.02.2016
Vaterpolisti Partizana poraženi su od Juga u utakmici B grupe Lige šampiona rezultatom 10:6. Gosti su krenuli ofanzivno od samog starta meča, a za ovakvu partiju igrači Vladimira Vujasinovića nisu uspeli da nađu odgovor. Trener crno-belih je posle… »
Vaterpolisti Partizana izgubili od Juga: Častan poraz crno-belih

Vaterpolisti Partizana izgubili od Juga: Častan poraz crno-belih

Večernje novosti 10.02.2016
U okviru B grupe Lige šampiona vaterpolisti Juga savladali izabranike Vladimira Vujasinovića - 10:6. Dubrovčani su odoleli Vujasinovićevim bebama. Mladi vaterpolisti Partizana nisu imali ni iskustvo, ni snagu, da uzdrmaju skupocene zvezde Juga –… »

Vesti dana »