Povezane vesti
EU daje Grčkoj tri meseca da ojača granice
RTS 12.02.2016
Ukoliko Grčka ne otkloni "manjkavosti" u kontrolisanju priliva migranata i izbeglica u roku od tri meseca, suočiće se sa pograničnim kontrolama u ostatku Šengen zone, navode u novoj preporuci ministri zemalja članica EU. Stav država Evropske unije je da… »
EU: Šengen ozbiljno ugrožen
N1 Info 12.02.2016
Evropska unija saopštila je da je funkcionisanje Šengena "u ozbiljnoj opasnosti" i da Grčka mora da uradi više u rešavanju migrantske krize. EU je navela da postoje "ozbiljne manjkavosti" kako Grčka štiti svoje granice, istovremeno i spoljne granice EU… »
Vesti dana »
Crno-bela elegancija na PZE 2026: Dragana Kosjerina i Kristina Radenković zablistale u moćnim kombinacijama
Telegraf pre 23 minutajoš 29 povezanih
Blokirana cela Srbija, odsudna bitka za srpsko selo Stefan proizvodi mleko, ali mora da radi u fabrici i vozi kamion: „Kriza u mlekarstvu nikad gora, poravnaće nas“
Ozon press pre 4 satijoš 51 povezana
U UN-u usvojena rezolucija koja poziva na mir u Ukrajini, Srbija uzdržana
Serbian News Media pre 33 minutajoš 36 povezanih
Vučić o pokušaju ubistva njegove porodice: "Kad bih rekao razlog, ne biste mi verovali"
Mondo pre 58 minutajoš 28 povezanih



