Povezane vesti
Zaplenjeno više od dva kg kanabisa kod Raške
Akter 14.02.2016
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova iz Kraljeva danas su na Zajedničkoj tački prelaza „Rudnica - Jarinje“ u mestu Mure kod Raške, zaplenili više od dva kilograma materije za koju se sumnja da je opojna droga kanabis i tako presekli još jedan… »
Zaplenjeno više od dva kg kanabisa kod Raške
Politika 14.02.2016
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova iz Kraljeva danas su na Zajedničkoj tački prelaza „Rudnica - Jarinje” u mestu Mure kod Raške, zaplenili više od dva kilograma materije za koju se sumnja da je opojna droga kanabis i tako presekli još jedan… »
Zaplenjeno više od dva kg kanabisa kod Raške
Novi magazin 14.02.2016
Policija je, prilikom kontrole kombija marke „mercedes“ kragujevačke registracije, kod putnika A.Ð.(1982) iz Kraljeva, pronašla pet paketa oblepljena selotejp trakom sa 2.058 grama biljne materije za koju se sumnja da je kanabis. Tom prilikom uhapsili su… »
Vesti dana »

Leto, zbogom! Sutra zvanično počinje jesen: Evo u koliko sati se menja godišnje doba
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

"Braniću ih": Oglasio se i Tramp nakon upada ruskih aviona u Estoniju: Nato na nogama, sledi hitan sastanak
Blic pre 8 satijoš 1 povezana

Ovo je žena iz Bogatića koja je poginula dok je bila sa sinom (3): Na njih naleteo vozač, nije se zaustavio
Telegraf pre 4 satijoš 4 povezane