Povezane vesti

Tole: "Pa, možda je došlo vreme i da izgubim na izborima"

Tole: "Pa, možda je došlo vreme i da izgubim na izborima"

Sportske.net 19.02.2016
Sadašnji predsednik FSS-a, Tomislav Karadžić, kandidovaće se ponovo za tu funkciju, ali ovoga puta je istakao da nije favorit da dobije novi mandat. U junu se očekuje da FSS dobije novog predsednika, a ono što je sigurno u ovom trenutku jeste da će… »
Karadžić o novoj kandidaturi za predsednika FSS i glasinama da je učestvovao u suspenziji Živkovića...

Karadžić o novoj kandidaturi za predsednika FSS i glasinama da je učestvovao u suspenziji Živkovića...

Večernje novosti 19.02.2016
Smatram da su neke stvari ostale nedovršene. Izbori za predsednika će biti u maju ili početkom juna. Sigurno će biti nekih kandidata. Rekao sam Ćurkoviću da taj problem sa Andrijom šteti svima, kaže Tomislav Karadžić. Predsednik FSS Tomislav… »
Tole najavio novu kandidaturu: Vreme je da i ja izgubim jedne izbore, dobijam već 40 godina!

Tole najavio novu kandidaturu: Vreme je da i ja izgubim jedne izbore, dobijam već 40 godina!

Mozzart sport 19.02.2016
"Smatram da su neke stvari ostale nedovršene. Izbori za predsednika će biti u maju ili početkom juna. Sigurno će biti nekih kandidata", rekao je prvi čovek srpskog fudbala. Predsednik Fudbalskog saveza Srbije Tomislav Karadžić u razgovoru za dnevni… »

Vesti dana »