Povezane vesti

Nataša: Staze kojim sam hodala nisu bile lake, ne želim da se Hana muči hodajući njima

Nataša: Staze kojim sam hodala nisu bile lake, ne želim da se Hana muči hodajući njima

Story 19.02.2016
Lepa Novosađanka je izričita kada je budućnost male Hane u pitanju... Iako je na domaćoj muzičkoj sceni već punih petnaest godina, Nataša Bekvalac priznaje da će ako bude došlo do toga ćerki Hani zabraniti da krene njenim stopama… »
Ispovest Nataše Bekvalac: Staze koje sam birala nisu bile lake, mojoj Hani ne dam da...

Ispovest Nataše Bekvalac: Staze koje sam birala nisu bile lake, mojoj Hani ne dam da...

Kurir 19.02.2016
Pevačica Nataša Bekvalac, iako već 15 godina živi od muzike i važi za jednu od najuspešnijih pevačica na našim prostorima, priznaje da bi ćerki Hani zabranila da krene njenim stopama. Ona otkriva da je naslednica često pita kada će da joj rodi… »
Neću da mi ćerka bude pevačica!

Neću da mi ćerka bude pevačica!

Mondo 19.02.2016
"Novosadska Barbika" ne bi volela da njena mezimica krene njenim stopama. Nataša Bekvalac rekla je za domaću štampu da ne bi volela da devetogodišnja Hana postane pevačica. "Ne bih dozvolila da jednog dana bude pevačica, mom detetu želim mnogo… »

Vesti dana »