Povezane vesti

Trener Spartaka: Lalatović me je pljuvao i gađao, očekujem javno izvinjenje

Trener Spartaka: Lalatović me je pljuvao i gađao, očekujem javno izvinjenje

Radio 021 21.02.2016
Trener Spartaka Andrej Černišov rekao je danas da ne želi da polemiše sa trenerom Vojvodine Nenadom Lalatovićem, koji ga je optužio za psovanje i rekao da od njega očekuje javno izvinjenje. ''Posle utakmice, krenuo sam ka centru terena da se… »
Andrej Černišov: Kako tek Nenad Lalatović psuje, to ni u Rusiji nema!

Andrej Černišov: Kako tek Nenad Lalatović psuje, to ni u Rusiji nema!

Hot sport 21.02.2016
Trener Spartaka odgovorio je otvorenim pismom na optužbe Nenada Lalatovića da ga je Rus tokom utakmice psovao. Černišov je istakao da ga je strateg Vojvodine gađao flomasterom. – Posle utakmice, krenuo sam ka centru terena da se pozdravim sa… »
Odbrana iz Subotice: Kako tek Lalatović psuje, to ni u Rusiji nema!

Odbrana iz Subotice: Kako tek Lalatović psuje, to ni u Rusiji nema!

Mozzart sport 21.02.2016
„Sve vreme je vikao, pretio, pljuvao nekoliko puta u mom pravcu, a na kraju me je i gađao flomasterom“, kaže Andrej Černišov, trener Spartaka. Delovao mi je pripito i opasovao me je“. Tako je Nenad Lalatović opisao bliski susret sa kolegom iz… »
Černišov o Lalatoviću: Toga nema ni u Rusiji!

Černišov o Lalatoviću: Toga nema ni u Rusiji!

Mondo 21.02.2016
"Sve vreme je vikao, pretio, pljuvao nekoliko puta u mom pravcu, a na kraju me je i gađao flomasterom", kaže Rus. Vojvođanski derbi, završen rezultatom 1:1, na čudan način i dalje traje! Posle burnog meča na "Karađorđu", koji je imao i treće… »
Trener Spartaka uzvraća Lalatoviću: Pljuvao me je, gađao i vređao!

Trener Spartaka uzvraća Lalatoviću: Pljuvao me je, gađao i vređao!

Sportal blic 21.02.2016
Trener Spartaka Andrej Černišov rekao je da ne želi da polemiše sa trenerom Vojvodine Nenadom Lalatovićem, koji ga je optužio za psovanje, i rekao da od njega očekuje javno izvinjenje. B Foto: B. Vučković / RAS Srbija Vojvodina i Spartak odigrali… »
HAOS Lalatović tvrdi da ga je vređao pripiti Rus!

HAOS Lalatović tvrdi da ga je vređao pripiti Rus!

Sportal blic 21.02.2016
Velika prašina podigla se posle utakmice 23. kola Superlige između Vojvodine i Spartaka u Novom Sadu (1:1). Trener “lala”, Nenad Lalatović i šef struke tima iz Subotice, Andrej Černišov ušli su u sukob. Zobacz na Youtube Na konferenciji posle… »
Burno u Novom Sadu, Lalatović tvrdi: Pripiti Černišov me je opsovao

Burno u Novom Sadu, Lalatović tvrdi: Pripiti Černišov me je opsovao

Večernje novosti 21.02.2016
Prišao sam sudijama i zamerio im što nisu u potpunosti nadoknadili vreme koje je izgubljeno u finišu meča, da bi se onda, ničim izazvan, umešao Černišov - kaže trener Vojvodine. Burno je bilo u Novom Sadu na premijeri prolećnog dela sezone… »
Lalatović: Pripiti Rus me opsovao (VIDEO)

Lalatović: Pripiti Rus me opsovao (VIDEO)

Mondo 21.02.2016
Černišev se izvinio, a Spartak postavio pitanje: "Da li postoji čovek u Srbiji koji može da poveruje da je neko napao Lalatovića?" Foto: MN Press Trener Vojvodine Nenad Lalatović nije bio zadovoljan rezultatom posle utakmice sa Spartakom (1:1) u 23… »
Trener Spartaka došao pripit na "Karađorđe"?

Trener Spartaka došao pripit na "Karađorđe"?

Sportske.net 21.02.2016
Ništa nas u domaćem fudbalu ne može iznenaditi pa tako ni tvrdnja Nenada Lalatovića da je njegov kolega iz Spartaka u pripitom stanju vodio ekipu na "Karađorđu". Prvo kolo prolećnog dela sezone u domaćem šampionatu obeležio je i vojvođanski… »
Lalatović i Černišov u klinču, trener Vojvodine tvrdi da je kolega bio pripit!

Lalatović i Černišov u klinču, trener Vojvodine tvrdi da je kolega bio pripit!

Sportski žurnal 21.02.2016
Po završetku više uzbudljivog nego kvalitetnog susreta, kad su se igrači oba tima napuštali teren, došlo je do bliskog susreta Nenada Lalatovića i Andreja Černišova, koji se, na sreću, okončao bez težeg incidenta. Upitan da objasni šta se… »
Lalatović: Pijani trener Spartaka me vređao!

Lalatović: Pijani trener Spartaka me vređao!

Telegraf 21.02.2016
Strateg Subotičana Čerišev bio "nacvrcan" za vreme utakmice, tvrdi trener Voše. Trener Vojvodine Nenad Lalatović rekao je posle meča sa Spartakom da je strateg gostujućeg tima, Rus Andrej Černišov, bio pripit?! Neposredno po završetku duela na… »
Lalatović: Pripiti Černišov me psovao!

Lalatović: Pripiti Černišov me psovao!

Mozzart sport 21.02.2016
"Uzvratio sam mu na njegovom jeziku" Oi okončanju utakmice između Vojvodine i Spartaka u Novom Sadu (1:1) došlo je do "bliskog susreta" trenera dva tima. Na sreću, sve se završilo bez većeg incidenta, ali pale su teške reči o čemu svedoči i… »

Vesti dana »