Povezane vesti

Brani drugara: Tamara Đurić ispljuvala Anu Mariju Žujović!

Brani drugara: Tamara Đurić ispljuvala Anu Mariju Žujović!

Vesti online 21.02.2016
Poznato je da su klaberka Tamara Đurić i voditelj Vlada Stanojević dobri drugari. Povodom Vladinog odnosa sa bivšom verenicom, fitnes instruktorkom Anom Marijom Žujović, o kome ovih dana ponovo pišu mediji, jer Vlada navodno bivšoj treba da… »
Tamara Zbog Vlade Napala Anu Mariju: Ti si propalitet koji se vuče od ruke do ruke

Tamara Zbog Vlade Napala Anu Mariju: Ti si propalitet koji se vuče od ruke do ruke

Kurir 21.02.2016
Klaberka Tamara Đurić i voditelj Vlada Stanojević su već nekoliko godina prijatelji, zbog čega je bivša farmerka stala u odbranu svog drugara povodom svađe koju je imao sa bivšom devojkom Ana Marijom Žujović. Vlada navodno bivšoj treba da… »
Vlada Stanojević nemilosrdno izvređao bivšu ženu Anu Mariju!

Vlada Stanojević nemilosrdno izvređao bivšu ženu Anu Mariju!

Tračara 21.02.2016
Pre samo godinu dana se Ana Marija Žujović požalila na Fejsbuku da je njen suprug, Vladimir Stanojević, pretukao, izbacivši fotografiju svog pretučenog lica. Iako se ovih dana očekivao epilog priče, sud i dalje nije doneo presudu, a voditelj je… »
Vlada Stanojević Prostački Na Ana Mariju: Kravo debela, skakala si po tuđim ku..evima!

Vlada Stanojević Prostački Na Ana Mariju: Kravo debela, skakala si po tuđim ku..evima!

Kurir 21.02.2016
Saga između voditelja i njegove bivše devojke Ana Marije Žujović se nastavlja. Nakon što je Ana Marija tužila bivšeg dečka Vladu Stanojevića za povredu časti, koju je procenila na 8.000 evra, voditelj i bivši učesnik Farme odlučio je da sa… »
"Idiotkinjo, nećeš od mene dobiti ni dinara"

"Idiotkinjo, nećeš od mene dobiti ni dinara"

Vesti online 21.02.2016
Nakon što je Ana Marija Žujović tužila bivšeg dečka Vladu Stanojevića od koga traži odštetu od 8.000 evra zbog povrede časti, voditelj se oglasio i preko svoje Fejsbuk stranice najstrašnije izvređao Žujovićevu. "Nije mi samo jasno dokle će… »

Vesti dana »