Povezane vesti
Banka Inteza:Nismo imali obavezu da tražimo odobrenje za kupovinu zgrade Delte
Večernje novosti 21.02.2016
Banka Inteza danas je saopštila da je prilikom kupovine zgrade Delta Holdinga u Beogradu postupila po zakonima Srbije i da nije imala obavezu da za tu kupovinu traži odobrenje Komisije za zaštitu konkurenicje. Banka Inteza danas je saopštila da je… »
Inteza: Zgrada Delte kupljena je u skladu sa zakonom
Radio 021 21.02.2016
Povodom pokretanja postupka ispitivanja navodno neprijavljene koncentracije koji je pokrenula Komisija za zaštitu konkurencije, iz Banke Inteze su saopštili da su postupili u potpunosti u skladu sa Zakon o zaštiti konkurencije. U saopštenju Banke Inteze… »
"Inteza": Kupovina zgrade u skladu sa zakonom
RTS 21.02.2016
Banka "Inteza" je saopštila da je prilikom kupovine zgrade društva "Delta Holding" u svemu postupala u skladu sa zakonima Republike Srbije, uključujući Zakon o zaštiti konkurencije. Banka je reagovala na saopštenje za javnost Komisije za zaštitu… »
Vesti dana »
Vučić: Srbija do sada izdvojila 142 miliona za projekte u RS, nastavićemo da pomažemo Srbima i u FBiH
RTS pre 27 minutajoš 27 povezanih
Đuro Macut apeluje: Racionalno trošiti struju, sutra hitna sednica Štaba za vanredne situacije
Beta pre 17 minutajoš 45 povezanih
Rasim Ljajić više nije predsednik SDPS, na čelu stranke Jug Radivojević
RTS pre 2 satajoš 26 povezanih
Srbija pod uticajem snažnog toplotnog talasa i visokih temperatura
Naslovi.ai pre 32 minutajoš 71 povezana
Bin Salman pozvao Trampa da smanji tenzije; OPEK+ povećava proizvodne kvote za septembar
RTS pre 2 minutajoš 39 povezanih



