Povezane vesti
Glumačke legende ponovo deo "Bube"
Večernje novosti 23.02.2016
Čuvena komedija izvedena je u ponedeljak veče 1650. put u Sava centru. Ovacije za Vlastu Velisavljevića i Radu Đuričin. ČUVENA komedija "Buba u uhu", Žorža Fejdoa, u režiji Ljubiše Ristića, koju je sa kolegama decenijama maestralno nosio pokojni Nikola… »
"Buba u uhu" 1650. put izvedena u Sava Centru
Press 23.02.2016
Predstava "Buba u uhu" Žorža Fejdoa, u režiji Ljubiše Ristića, izvedena je u velikoj dvorani Sava Centra pred skoro punim parterom. Foto:Tanjug Publika je sinoć gromoglasnim aplauzom pozdravila mladi glumački ansambl, predvođen odličnim Lazarom Jovanovim… »
Odigrana 1650. „Buba u uhu“ u Sava centru
Blic 23.02.2016
Večeras je u Sava Centru odigrana 1650. predstava „Buba u uhu“ Žorža Fejdoa u režiji Ljubiše Ristića. Uz smeh i pljesak dlanova publika je pratila novu - staru postavku čuvenog vodvilja. U jednom momentu iz publike na scenu krepko je uskočio Vlasta… »
Vesti dana »
Bojan Ilievski je pobednik Zvezda Granda: On je imao najviše SMS glasova: Pao na kolena i počeo da plače, emocije ga preplavile
Blic pre 2 satajoš 11 povezanih
Srpski zet apsolutni rekorder Mundijala, ovo nikome u istoriji nije pošlo za rukom
Nova pre 48 minutajoš 2 povezane
Potres u Britaniji? Starmeru izmiče fotelja, gubi podršku, razmatra i ostavku
Blic pre 4 satijoš 2 povezane





