Povezane vesti

Svedok: Lično sam gledao kako Orić kolje Srbe

Svedok: Lično sam gledao kako Orić kolje Srbe

Vesti online 23.02.2016
Zaštićeni svedok Tužilaštva Bosne i Hercegovine je na suđenju za ratne zločine Naseru Oriću, izjavio je u utorak pred Sudom BiH da je lično video kada je Orić ubio ili učestvovao u ubistvu tri zarobljenika srpske nacionalnosti. - Naser Orić je… »
Svedok: Video sam Orića kako kolje i ubija Srbe

Svedok: Video sam Orića kako kolje i ubija Srbe

Alo 23.02.2016
Zaštićeni svedok Tužilaštva BiH danas je u Sudu BiH svedočio o ubistvu trojice zarobljenih Srba 1992. godine na području Srebrenice i Bratunca koje su izvršili optuženi ratni komandant takozvane Armije BiH u Srebrenici Naser Orić i pripadnik te… »
Svedok Na Suđenju Oriću: Video sam kako ubija srpske zarobljenike, uzeo je nož i zamahnuo!

Svedok Na Suđenju Oriću: Video sam kako ubija srpske zarobljenike, uzeo je nož i zamahnuo!

Kurir 23.02.2016
SARAJEVO - U Sudu BiH danas je nastavljeno suđenje ratnom komandantu Srebrenice Naseru Oriću i njegovog saborcu Sabahudinu Muhiću, optuženima za zločine nad srpskim zatvorenicima 1992. Suđenje je nastavljeno svedočenjem zaštićenog svedoka… »
Nastavak suđenja Oriću 8. marta

Nastavak suđenja Oriću 8. marta

Studio B 23.02.2016
U Sudu BiH danas je nastavljeno suđenje ratnom komandantu Srebrenice Naseru Oriću i njegovog saborcu Sabahudinu Muhiću, optuženima za zločine nad srpskim zatvorenicima 1992. Suđenje je nastavljeno svedočenjem zaštićenog svedoka Tužilaštva BiH… »
Iskaz zaštićenog svjedoka o ubistvu prijeratnog sudije Ilića

Iskaz zaštićenog svjedoka o ubistvu prijeratnog sudije Ilića

Slobodna Evropa 23.02.2016
Svjedočenjem zaštićenog svjedoka, video-linkom iz Beograda, nastavljeno je suđenje ratnom komandantu Armije BiH u Srebrenici Naseru Oriću i njegovom saborcu Sabahudinu Muhiću. Optužnicom, podignutom krajem avgusta prošle godine, Orić i Muhić se… »

Vesti dana »