Povezane vesti

Dodik: Protiv mene i moje porodice vodi se najopsežnija istraga

Dodik: Protiv mene i moje porodice vodi se najopsežnija istraga

RTV 24.02.2016
SARAJEVO - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da se protiv njega, njegove supruge, sina, kćerke i oca vodi "najopsežnija istraga koja ima i regionalni karakter". U intervjuu za agenciju Anadolija Dodik je rekao da postoje "konkretne… »
Dodik: Protiv mene i moje porodice se vodi najopsežnija istraga

Dodik: Protiv mene i moje porodice se vodi najopsežnija istraga

RTS 24.02.2016
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je da se protiv njega, njegove supruge, sina, kćerke i oca vodi "najopsežnija istraga koja ima i regionalni karakter". Milorad Dodik je u intervjuu za agenciju Anadolija rekao da postoje "konkretne stvari… »
Dodik: Protiv mene i moje porodice se vodi najopsežnija istraga

Dodik: Protiv mene i moje porodice se vodi najopsežnija istraga

Večernje novosti 24.02.2016
Predsednik RS Milorad Dodik izjavio je da se protiv njega, njegove supruge, sina, kćerke i oca vodi "najopsežnija istraga koja ima i regionalni karakter. SARAJEVO - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da se protiv njega, njegove… »
Dodik: Vode istragu protiv mene i cele mi porodice

Dodik: Vode istragu protiv mene i cele mi porodice

Alo 24.02.2016
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik potvrdio je u intervjuu za Agenciju Anadolija da se protiv njega, njegove supruge, sina, ćerke i oca vodi istraga koja ima i regionalni karakter. Dodik je rekao da je protiv njega i njegove porodice pokrenuta… »
Dodik potvrdio: Istraga protiv njega i cele porodice

Dodik potvrdio: Istraga protiv njega i cele porodice

N1 Info 24.02.2016
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik potvrdio je u intervjuu za Agenciju Anadolija da se protiv njega, njegove supruge, sina, ćerke i oca vodi istraga koja ima i regionalni karakter. Dodik je rekao da je protiv njega i njegove porodice pokrenuta… »

Vesti dana »