Povezane vesti

Sergej Trifunović: Napao me je iz čista mira

Sergej Trifunović: Napao me je iz čista mira

Radio 021 27.02.2016
Glumac Sergej Trifunović, koji je sinoć napadnut na Vračaru, kaže da ne poznaje muškarca koji ga je napao i da je nakon incidenta sam otišao u Urgentni centar. Trifunović je na svom nalogu na Instagramu objavio i prvu fotografiju posle napada… »
On je osumnjičen da je napao Sergeja Trifunovića, a razlog je za nevericu

On je osumnjičen da je napao Sergeja Trifunovića, a razlog je za nevericu

24 Sata 27.02.2016
Beogradska policija privela je jutros Gorana Ilića (41) koji se sumnjiči da je prethodne noći napao glumca Sergeja Trifunovića ispred jednog kioska brze hrane na Vračaru, ali nakon što je ispitan "u svojstvu građanina" pušten je na slobodu… »
Napadač na Sergeja Trifunovića brani se sa slobode

Napadač na Sergeja Trifunovića brani se sa slobode

Akter 27.02.2016
Beogradska policija privela je jutros Gorana Ilića (41) koji se sumnjiči da je prethodne noći napao glumca Sergeja Trifunovića ispred jednog kioska brze hrane na Vračaru, ali nakon što je ispitan "u svojstvu građanina" pušten je na slobodu. Protiv… »
Sergej Trifunović ugrizen za prste ispred restorana brze hrane

Sergej Trifunović ugrizen za prste ispred restorana brze hrane

Politika 27.02.2016
Beogradska policija privela je danas Gorana Ilića (41), koji se sumnjiči da je u noći između petka i subote napao glumca Sergeja Trifunovića ispred jednog kioska brze hrane na Vračaru u Beogradu. Trifunović je, prema nezvaničnim informacijama… »
Trifunović izujedan u restoranu

Trifunović izujedan u restoranu

Večernje novosti 27.02.2016
Glumac Sergej Trifunović povređen je u subotu rano ujutro, oko 3.30, u nesvakidašnjoj tuči koja se dogodila u centru Beograda. Napadač saslušan i protiv njega je podneta krivična prijava. GLUMAC Sergej Trifunović povređen je u subotu rano ujutro… »
Sergej Trifunović napadnut na Vračaru

Sergej Trifunović napadnut na Vračaru

SEEbiz 27.02.2016
BEOGRAD - Beogradski portali objavili su detalje napada na glumca Sergeja Trifunovića koji se dogodio rano jutros na Vračaru. Glumac je pronađen oko 4 sata na Vračaru kako povrijeđen leži na ulici s brojnim tragovima ujeda na rukama i povredom… »
Ovaj Čovek Je Izujedao Sergeja: Ugrizao sam ga dok je bio na meni i grebao me po licu!

Ovaj Čovek Je Izujedao Sergeja: Ugrizao sam ga dok je bio na meni i grebao me po licu!

Kurir 27.02.2016
Goran Ilić (41) sumnjiči se da je prethodne noći napao glumca Sergeja Trifunovića i tom prilikom ga je, kako je glumac izjavio "izujedao po prstima". Ilić je u tom trenutku bio u prisustvu supruge, a nakon incidenta ispitan je u svojstvu građanina u… »
Sergej Trifunović pronađen na ulici izujedan i povređen

Sergej Trifunović pronađen na ulici izujedan i povređen

Vesti online 27.02.2016
Poznati glumac Sergej Trifunović, usred noći je pronađen na ulici sa ozbiljnim povredama glave. Trifunović je pronađen kod restorana brze hrane u Njegoševoj ulici, sa povredama od ujeda na šakama. Iz policijskih izvora "Blic" saznaje da je došlo… »
Policija privela "vračarskog Hanibala", Sergej sprema tužbu

Policija privela "vračarskog Hanibala", Sergej sprema tužbu

Vesti online 27.02.2016
Policija je identifikovala muškarca za koga se sumnja da je u noći između petka i subote u centru Beograda izujedao glumca Sergeja Trifunovića - reč je o Goranu Iliću (41) koji je, nakon što je ispitan "u svojstvu građanina" pušten na slobodu… »
Napadnut Sergej Trifunović, napadač saslušan u policiji

Napadnut Sergej Trifunović, napadač saslušan u policiji

N1 Info 27.02.2016
Policija je identifikovala i saslušala muškarca osumnjičenog da je sinoć u Beogradu napao glumca Sergeja Trifunovića, saznaje Beta. Muškarac G. I. potom je pušten na slobodu, a protiv njega će biti podneta krivična prijava u redovnom postupku… »
Sergej Trifunović se oglasio nakon napada

Sergej Trifunović se oglasio nakon napada

Story 27.02.2016
Nakon što je danas u medijima odjeknula informacija o nesvakidašnjem napadu na glumca ,sada se i on oglasio. Naime, Sergej Trifunović je noćas napadnut na Vračaru, kada je prertpeo ujede na ruci zbog čega je završio i u bolnici. Sergej Trifunović… »
Oglasio Se I Sergej: Trifunović ispričao kako je noćas izujedan i napadnut usred Beograda!

Oglasio Se I Sergej: Trifunović ispričao kako je noćas izujedan i napadnut usred Beograda!

Telegraf 27.02.2016
- Otišao sam u Urgentni centar da mi dezinfikuju rane jer su ljudski ujedi najopasniji - izjavio je Sergej. Posle šokantne vesti da je Sergej Trifunović noćas izujedan u centru Beograda, oglasio se i poznati glumac koji je opisao kako je napadnut na… »
Sergej: Skočio je na mene i počeo da me ujeda

Sergej: Skočio je na mene i počeo da me ujeda

Alo 27.02.2016
Sergej Trifunović objasnio je kako ga je čovek noćas izujedao i tvrdi da nije pronađen na ulici, već da je sam otišao u Urgentni centar gde su mu sanirali rane. Kaže da je muškarac, koga prvi put vidi u životu, režao na njega. Posle vesti koja… »
Prva fotografija Sergeja Trifunovića posle napada: Tužiću čoveka koji me je izujedao!

Prva fotografija Sergeja Trifunovića posle napada: Tužiću čoveka koji me je izujedao!

Blic 27.02.2016
Glumac Sergej Trifunović bio je žrtva brutalnog napada kada je na njega, dok je stajao ispred restorana brze hrane na Vračaru, sinoć nasrnuo nepoznat muškarac. Trifunović je na svom nalogu na Instagramu objavio i prvu fotografiju posle napada. Na… »
Napad Na Glumca: Ovo je čovek koji je izujedao Sergeja Trifunovića

Napad Na Glumca: Ovo je čovek koji je izujedao Sergeja Trifunovića

Kurir 27.02.2016
Beogradska policija privela je jutros Gorana Ilića (41) koji se sumnjiči da je prethodne noći napao glumca Sergeja Trifunovića ispred jednog kioska brze hrane na Vračaru, ali nakon što je ispitan "u svojstvu građanina" pušten je na slobodu. Protiv… »
Izujedan Sergej Trifunović: Poznati glumac usred noći pronađen na ulici sa ozbiljnim povredama glave!

Izujedan Sergej Trifunović: Poznati glumac usred noći pronađen na ulici sa ozbiljnim povredama glave!

Telegraf 27.02.2016
Trifunović je zatečen na ulici sa brojnim ujedima u predelu ruku i vidljivom povredom glave. Glumac Sergej Trifunović noćas je povređen pod nepoznatim okolnostima na Vračaru. OTKRIVAMO: Evo ko je muškarac koji je noćas izujedao Sergeja… »
"Rvali smo se, a onda me je ugrizao"

"Rvali smo se, a onda me je ugrizao"

Mondo 27.02.2016
Oglasio se glumac koji je noćas napadnut na Vračaru. Glumac Sergej Trifunović napadnut je u noći između petka i subote kod restorana brze hrane na Vračaru. Mediji su preneli da su "izujedanog glumca našli na ulici", nakon čega je odvežen u… »
Glumac Povređen Na Vračaru: Otkriven muškarac koji je izujedao Sergeja Trifunovića!

Glumac Povređen Na Vračaru: Otkriven muškarac koji je izujedao Sergeja Trifunovića!

Kurir 27.02.2016
Glumac Sergej Trifunović noćas je povređen pod nepoznatim okolnostima na Vračaru. Policija je identifikovala muškarca za koga se sumnja da je noćas u fizičkom obračunu izujedao glumca Sergeja Trifunovića. Njegovo ime policija još nije… »
Sergej Trifunović Posle Napada Za Kurir: Čovek je skočio na mene i izgrizao me!

Sergej Trifunović Posle Napada Za Kurir: Čovek je skočio na mene i izgrizao me!

Kurir 27.02.2016
Glumca Sergeja Trifunovića napao je noćas na Vračaru muškarac koji ga je izgrizao po rukama. Napadač, koji je proveden i saslušan u policiji i protiv kojeg će biti podignuta je krivična prijava, napao je Trifunovića i ujeo ga za prste, posle… »
Izujedao Sergeja Trifunovića posle svađe!

Izujedao Sergeja Trifunovića posle svađe!

Mondo 27.02.2016
Slavni glumac prebačen je u bolnicu zbog brojnih ujeda u predelu ruku i vidljivom povredom glave. Identifikovan muškarac koji mu je naneo povrede, pišu "Novosti"! Foto: Mondo/ Stefan Stojanović Sergej Trifunović je oko 4 sata ujutru pronađen sa… »
Šokirala obožavaoce! (FOTO)

Šokirala obožavaoce! (FOTO)

Mondo 27.02.2016
I ona poklekla pred novim trendom. I taman kad smo pomislili da se histerija oko šerpa plavih i pink pramenova stišala, pevačica Milica Todorović je odlučila da tu modu još malo prolongira. Posle brojnih svetskih zvezda, potom Jelene Karleuše i… »
Sergej Trifunović pronađen povređen i izujedan

Sergej Trifunović pronađen povređen i izujedan

24 Sata 27.02.2016
Glumac Sergej Trifunović sinoć je prebačen u bolnicu izujedan i s povredom glave. Trifunović je pronađen kod restorana brze hrane u Njegoševoj ulici na Vračaru, a mediji pišu da je prebačen u bolnicu sa brojnim ujedima u predelu ruku i vidljivom… »
Glumac Sergej Trifunović pronadjen izujedan na beogradskom naselju Vračar

Glumac Sergej Trifunović pronadjen izujedan na beogradskom naselju Vračar

Sandžak haber 27.02.2016
Glumac Sergej Trifunović navodno je prebačen u bolnicu zbog brojnih ujeda u predelu ruku i vidljivom povredom glave. On je oko 4 sata ujutru zatečen na ulici, na Vračaru u Beogradu, sa brojnim ujedima u predelu ruku i vidljivom povredom glave, a zatim… »
Sergej Trifunović teško povređen: Glumac hitno prebačen u bolnicu

Sergej Trifunović teško povređen: Glumac hitno prebačen u bolnicu

Story 27.02.2016
Glumac Sergej Trifunović navodno je noćas povređen pod nepoznatim okolnostima na Vračaru. Glumac Sergej Trifunović navodno je prebačen u bolnicu zbog brojnih ujeda u predelu ruku i vidljivom povredom glave. On je oko 4 sata ujutru zatečen na ulici… »

Vesti dana »