Povezane vesti

(UZNEMIRUJUĆI VIDEO) HOROR U MOSKVI: Žena šeta ulicom sa odsečenom glavom deteta u ruci!

(UZNEMIRUJUĆI VIDEO) HOROR U MOSKVI: Žena šeta ulicom sa odsečenom glavom deteta u ruci!

Pravda 29.02.2016
MOSKVA – Ta osoba, za koju se pretpostavlja da je žena, navodno viče „Alahu Akbar“, prenosi RT. 11.12 – Policija pretražuje stanicu metroa u potrazi za eksplozivom. 11.10 – Ona je brzom akcijom policije uhapšena a ceo slučaj se detaljno… »
Monstruozni Zločin U Moskvi: Ovo je devojčica kojoj je dadilja odsekla glavu i nosila je kroz grad!

Monstruozni Zločin U Moskvi: Ovo je devojčica kojoj je dadilja odsekla glavu i nosila je kroz grad!

Kurir 29.02.2016
Ruski mediji objavili su fotografiju deteta koje brutalno ubila dadilja Gjulčera Bobokulova (38) iz Uzbekistana. Kako se navodi, dadilja je prvo dete zadavila, a potom je glavom deteta mahala na ulicama Moskve. Ona je čitav sat tako šetala dok joj nisu… »
FOTO: Devojčica kojoj je dadilja odsekla glavu

FOTO: Devojčica kojoj je dadilja odsekla glavu

Radio 021 29.02.2016
Ruski mediji objavili su fotogarfiju deteta koje je brutalno ubila dadilja Gulčera Bobokulova (38) iz Uzbekistana. Policija u Moskvi uhapsila je dadilju koja je dete prvo zadavila, a potom je glavom devojčice mahala na ulicama Moskve. Dadilja je čekala… »
HOROR U MOSKVI Umobolna dadilja odsekla glavu devojčici, zapalila stan, pa se šetala po ulicama noseći odrubljenu glavu…

HOROR U MOSKVI Umobolna dadilja odsekla glavu devojčici, zapalila stan, pa se šetala po ulicama noseći odrubljenu glavu…

Večernje novosti 29.02.2016
Gjulčehra Bobokulova ubila dete koje je čuvala. Žena iz Uzbekistana imala probleme u razvoju, teško se kretala i gotovo nije govorila. Vikala "Alahu akbar" pola sata pre nego što je uhapšena. MOSKVA OD STALNOG DOPISNIKA NA severozapadu Moskve, u… »
Horor Na Ulicama Moskve: Žena sa odsečenom glavom deteta u ruci vikala Alahu ekber!

Horor Na Ulicama Moskve: Žena sa odsečenom glavom deteta u ruci vikala Alahu ekber!

Kurir 29.02.2016
Jedna metro stanica u Moskvi je danas zatvorena pošto je policiji prijavljeno da osoba obučena u crno stoji ispred stanice sa odsečenom dečjom glavom u ruci, objavili su danas ruski mediji. LATEST: Police searching Moscow metro station for possible… »
Ovo je devojčica koju je ubila dadilja džihadista!

Ovo je devojčica koju je ubila dadilja džihadista!

Vesti online 29.02.2016
Svetski mediji objavili su u ponedeljak fotografiju četvorogodišnje devojčice koju je brutalno ubila dadilja Gjulcera Bobokulova (38) iz Uzbekistana, a zatim se sa glavom tog deteta u ruci kretala ulicama Moskve. Istražni organi navode da je ubijeno… »
Ovoj devojčici je žena u crnom odsekla glavu!

Ovoj devojčici je žena u crnom odsekla glavu!

Mondo 29.02.2016
Svetski mediji objavili su fotografiju četvorogodišnje devojčice, koju je brutalno ubila dadilja Gjulcera Bobokulova (38) iz Uzbekistana, a zatim se sa glavom tog deteta u ruci kretala ulicama Moskve. Moscow child beheading: First picture of murdered… »
Ovo je devojčica kojoj je dadilja džihadistkinja brutalno odsekla glavu (FOTO) (VIDEO)

Ovo je devojčica kojoj je dadilja džihadistkinja brutalno odsekla glavu (FOTO) (VIDEO)

Telegraf 29.02.2016
Kada je izvršila ovo monstruozno ubistvo, ona je zapalila stan, a votrogasci su u izgorelom stanu pronašli telo devojčice starosti tri ili četiri godine. Britanski mediji objavili su fotografiju Nastasje M. kojoj je dadilja Gjulčera Bobokulova (38)… »
Brutalno Ubijena: Ovo je devojčica iz Moskve kojoj je dadilja odsekla glavu

Brutalno Ubijena: Ovo je devojčica iz Moskve kojoj je dadilja odsekla glavu

Blic 29.02.2016
Britanski mediji objavili su fotografiju Nastasje M, devojčice stare tri ili četiri godine, koju je brutalno ubila dadilja Gjulčera Bobokulova (38) iz Uzbekistana, a zatim je glavom deteta mahala na ulicama Moskve. "Kraj sveta dolazi... Ja sam smrt… »
Stiže Kraj Sveta, Ja Sam Vaša Smrt: Otkriveno ko je dadilja monstrum iz Moskve

Stiže Kraj Sveta, Ja Sam Vaša Smrt: Otkriveno ko je dadilja monstrum iz Moskve

Kurir 29.02.2016
Ruski istražitelji saopštili su da su uhapsili i podigli optužnicu protiv dadilje koja je ubila četvorogodišnje dete o kome se brinula, pošto su lokalni mediji objavili snimak žene odevene u crno koja nosi odrubljenu glavu deteta. "Stiže kraj… »
NIJEDAN ALAH JE NEĆE NAGRADITI: Optužnica protiv dadilje monstruma koja je odsekla glavu maloj Nastji (VIDEO)

NIJEDAN ALAH JE NEĆE NAGRADITI: Optužnica protiv dadilje monstruma koja je odsekla glavu maloj Nastji (VIDEO)

Pravda 29.02.2016
Ruske vlasti su podigle optužnicu protiv dadilje osumnjičene za ubistvo četvorogodišnje devojčice, nakon što su lokalni mediji objavili šokantne snimke žene u crnom kako u blizini stanice metroa na severozapadu Moskve drži u ruci odsečenu dečju… »
"JA SAM SMRT, JA SAM TERORISTA" Uhapšena dadilja sa odsečenom glavom deteta koje je čuvala

"JA SAM SMRT, JA SAM TERORISTA" Uhapšena dadilja sa odsečenom glavom deteta koje je čuvala

Blic 29.02.2016
Ženska osoba uhapšena je danas u Moskvi nakon što je sa odsečenom glavnom deteta u rukama šetala ulicama uzvikujući "Alahu Akbar", prenosi RT. Подозрительная женщина у метро "Октябрьское поле" . Фото… »
Drogirana dadilja odsekla glavu devojčici (VIDEO)

Drogirana dadilja odsekla glavu devojčici (VIDEO)

Mondo 29.02.2016
U Moskvi uhapšena žena u crnom koja je držala odsečenu glavu devojčice i vikala "Alahu akbar", "ja sam terorista" i pretila da će se razneti eksplozivom. UPOZORENJE: UZNEMIRUJUĆI SADRŽAJ! Foto: screenshot/youtube Žena je vikala "Alahu akbar"… »
Uhapšena žena sa odsečenom glavom deteta u Moskvi

Uhapšena žena sa odsečenom glavom deteta u Moskvi

Politika 29.02.2016
MOSKVA –Ruske vlasti su danas u Moskvi uhapsile i podigle optužnicu protiv dadilje osumnjičene za ubistvo četvorogodišnje devojčice, nakon što su lokalni mediji objavili šokantne snimke žene u crnom kako u blizini metro stanice na severozapadu… »
Moskva: Uhapšena sa odsečenom glavom deteta

Moskva: Uhapšena sa odsečenom glavom deteta

RTV 29.02.2016
MOSKVA - Ruska policija uhapsila je ženu u crnom koja je u blizini metro stanice Oktjabrskoje polje držala u ruci odsečenu glavu deteta i vikala "Alahu Akbar", usled čega je metro stanica bila zatvorena. 123. Žena je, kako policija pretpostavlja… »
VIDEO: Dadilja s odsečenom glavom deteta šetala Moskvom

VIDEO: Dadilja s odsečenom glavom deteta šetala Moskvom

Radio 021 29.02.2016
Žena obučena u crno sa odsečenom glavom deteta u rukama uhapšena je kod moskovske stanice metroa "Oktjabrskoje Polje". Kako navodi "LifeNews", žrtva je devojčica Nastasja M, a ubica je 38-godišnja dadilja Gjuljčehra Bobohulova, poreklom iz… »
HOROR U MOSKVI: Bebisiterka odsekla detetu glavu i nosila je ulicama uz povike "Alahu akbar"!

HOROR U MOSKVI: Bebisiterka odsekla detetu glavu i nosila je ulicama uz povike "Alahu akbar"!

24 Sata 29.02.2016
Ženska osoba uhapšena je danas u Moskvi nakon što sa odsečenom glavnom deteta u rukama šetala ulicama uzvikujući "Alahu Akbar", prenosi RT. Nakon što je policiji prijavljeno da osoba obučena u crno stoji ispred stanice sa odsečenom dečjom glavom… »
Uhapšena žena sa odsečenom glavom deteta

Uhapšena žena sa odsečenom glavom deteta

Akter 29.02.2016
Ruska policija uhapsila je ženu u crnom koja je u blizini metro stanice Oktjabrskoje polje držala u ruci odsečenu glavu deteta i vikala "Alahu Akbar", usled čega je metro stanica bila zatvorena. Žena je, kako policija pretpostavlja, ubila devojčicu… »
Moskva: Uhapšena žena koja je u rukama imala glavu djeteta

Moskva: Uhapšena žena koja je u rukama imala glavu djeteta

Slobodna Evropa 29.02.2016
U Moskvi je danas, u blizini jedne metro stanice, uhapšena žena koja je u rukama držala odrezanu dječiju glavu i vikala da će se dići u zrak, saopćila je policija. Navodi se da je riječ o dadilji četvorogodišnje djevojčice čije je… »
Uhapšena žena sa odsečenom glavom deteta

Uhapšena žena sa odsečenom glavom deteta

Akter 29.02.2016
Ruska policija uhapsila je ženu u crnom koja je u blizini metro stanice Oktjabrskoje polje držala u ruci odsečenu glavu deteta i vikala "Alahu Akbar", usled čega je metro stanica bila zatvorena. Žena je, kako policija pretpostavlja, ubila devojčicu… »

Vesti dana »