Povezane vesti
Milisavljević: Potrebna debata o vršnjačkom nasilju
Blic 01.03.2016
Poslanik DS Dušan Milisavljević pokrenuo je danas inicijativu da se u parlamentu održi debata o vršnjačkom nasilju posle najnovijeg incidenta u Subotici gde su učenici jedne osnovne škole zatražili da se izbaci devojčica obolela od retke bolesti… »
Strašno: Peticijom hoće iz razreda da izbace bolesnu drugaricu
Blic 29.02.2016
Meseci vređanja i zlostavljanja kojima je Gala Savić (11) izložena kulminirali su inicijativom grupe devojčica da Gala bude izbačena iz škole jer je - neizlečivo bolesna! Galina bolest, bulozna epidermoliza je retko oboljenje kože koje čini da se… »
Vesti dana »

Skupština Republike Srpske usvojila Predlog odluke o pristupanju donošenja novog ustava
Blic pre 4 satijoš 2 povezane

Tramp vezuje ruke i Putinu: I zelenskom?! Kako bi mogao da izgleda prekid vatre u Ukrajini: 4 faze, jedna će posebno zaboleti i Moskvu i Kijev
Blic pre 3 satajoš 2 povezane

Rumunska desnica predstavila dva nova kandidata za predsedničke izbore, posle isključenja Kalina Đorđeskua
Danas pre 5 satijoš 1 povezana