Povezane vesti

MAJKA IZ PAKLA OSTAVILA DVA PISMA: "Natalija i ja idemo na bolje mesto..."

MAJKA IZ PAKLA OSTAVILA DVA PISMA: "Natalija i ja idemo na bolje mesto..."

Pravda 03.03.2016
SOKOBANjA - Ivana Pantelić Majstorović (36) iz Sokobanje udavila je gajtanom svoju osmogodišnju ćerkicu Nataliju, pa se obesila! Kako saznaje Kurir, Ivana je izvršila stravičan zločin i presudila sebi iz osvete suprugu Dejanu, koji ju je, kako je… »
Otac Devojčice Koju Je Majka Zadavila: Nisam joj verovao da će ubiti i dete i sebe

Otac Devojčice Koju Je Majka Zadavila: Nisam joj verovao da će ubiti i dete i sebe

Blic 03.03.2016
Dejan Majstorović, muž Ivane Majstorović, koja je gajtanom zadavila ćerku, pa se obesila, saslušan je juče u policiji. Majstorović je na saslušanju izjavio da mu je supruga u poslednjih mesec dana nekoliko puta pretila da će ubiti sebe i dete… »
Ivanin Suprug Očajan: Pretila je da će ubiti i dete i sebe, nisam joj verovao!

Ivanin Suprug Očajan: Pretila je da će ubiti i dete i sebe, nisam joj verovao!

Kurir 03.03.2016
Dejan Majstorović juče je saslušan u policiji u svojstvu građanina i izjavio je da sa suprugom u poslednje vreme nije bio u najboljim odnosima, ali da nije verovao da može doći do ovakve situacije, prenose mediji. Navodno, Ivana mu je već nekoliko… »
Zločin u Sokobanji: Nađeno oproštajno pismo majke

Zločin u Sokobanji: Nađeno oproštajno pismo majke

Mondo 03.03.2016
Ivana Majstorović iz Sokobanje koja je u utorak zadavila gajtanom osmogodišnju ćerku, a potom se obesila, ostavila je oproštajna pisma suprugu i majci. Foto: Thinkstock "Ne mogu više da živim u strahu od tebe, niti da trpim tvoja zlostavljanja… »
Ivana Ostavila Pismo Mužu: Ubila sam dete da ga ti ne prokockaš

Ivana Ostavila Pismo Mužu: Ubila sam dete da ga ti ne prokockaš

Kurir 03.03.2016
Strava i užas Ivana Pantelić Majstorović (36) iz Sokobanje usmrtila ćerkicu Nataliju (8), a potom izvršila samoubistvo iz osvete svom suprugu Dejanu, s kojim je bila u lošim odnosima. SOKOBANJA - Ivana Pantelić Majstorović (36) iz Sokobanje… »

Vesti dana »