Povezane vesti
Jurišić će možda tražiti odštetu od Srbije zbog pritvora
Slobodna Evropa 05.03.2016
Nekadašnji pripadnik policije BiH u Tuzli Ilija Jurišić, koji je pravomoćno oslobođen optužbi za ratni zločin, odnosno napad na "tuzlansku kolonu", ima pravo tražiti odštetu od države Srbije zbog tri i pol godine koje je neosnovano proveo u srpskom… »
Jurišić će tražiti odštetu zbog pritvora?
Akter 05.03.2016
Nekadašnji pripadnik policije BIH u Tuzli Ilija Jurišić, koji je pravosnažno oslobođen optužbi za ratni zločin, odnosno napad na "tuzlansku kolonu", ima pravo da traži odštetu od države Srbije zbog tri i po godine koje je neosnovano proveo u srpskom… »
Jurišić će tražiti odštetu od Srbije?
Vesti online 05.03.2016
Nekadašnji pripadnik policije BIH Ilija Jurišić ima pravo da traži odštetu od države Srbije zbog tri i po godine koje je neosnovano proveo u srpskom pritvoru. On je pravosnažno oslobođen optužbi za ratni zločin, odnosno napad na "tuzlansku kolonu". Naime… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za sredu, 20. avgust: Sunčano, temperatura do 33 stepena
Beta pre 1 satjoš 3 povezane

Ministri i funkcioneri SNS-a ispred Skupštine: Uz razgovor i utakmicu Crvene zvezde
Danas pre 1 satjoš 1 povezana