Povezane vesti

Partizan 25. marta u Banjaluci

Partizan 25. marta u Banjaluci

Sportski žurnal 06.03.2016
Partizan će 25. marta gostovati u Banjaluci i na Gradskom stadionu odigrati prijateljsku utakmicu sa Borcem (20.15 časova). Biće to istinski fudbalski praznik u gradu na Vrbasu, crno-beli će iskoristiti pauzu u prvenstvu i posetiti sportske… »
Kahriman: Moja dobra koncentracija, uz praćenje igre, bila je ključ

Kahriman: Moja dobra koncentracija, uz praćenje igre, bila je ključ

Sportski žurnal 06.03.2016
Ponovo je Damir Kahriman bio na visini zadatka u nekoliko situacija, može se reći i da je bio junak, naročito u prvom poluvremenu kada je tri puta zaustavio zicere napadača Jagodine Mileta Savkovića. – Najvažnija je pobeda, još jedan korak… »
Lepoticama ni kiša ne smeta

Lepoticama ni kiša ne smeta

Sportski žurnal 06.03.2016
Rad i Vojvodina odigrali su nerešeno (2:2), Andrija Kaluđerović pogodio je u poslednjem minutu mrežu tima za koji je igrao napozajmici 2013... Sve to pratile su i ove dve lepe crnke, a oko kamere uhvatio je Nenad Negovanović. NJima ni kiša nije… »
BIO JE PENAL, MAJKE MI: Benteke tvrdi da nije folirant iako snimak pokazuje drugačije (VIDEO)

BIO JE PENAL, MAJKE MI: Benteke tvrdi da nije folirant iako snimak pokazuje drugačije (VIDEO)

Hot sport 06.03.2016
Najzaslužniji za trijumf “crvenih” bio je belgijski napadač Kristijan Benteke koji je najpre iznudio penal, a potom i realizovao najstrožu kaznu. Međutim, reč iznudio može bukvalno da se tumači pošto je robusni centarfor isfolirao prekršaj… »
NEMOGUĆE JE VIDETI SVE: Pogledajte penal sviran u Premijer ligi u 95. minutu (VIDEO)

NEMOGUĆE JE VIDETI SVE: Pogledajte penal sviran u Premijer ligi u 95. minutu (VIDEO)

Sportski žurnal 06.03.2016
Liverpul je pobedio Kristal Palas posle penala u 95. minutu, Kristijan Benteke je pao, a sudija Endrju Mariner pokazao je na belu tačku. Controversial Penalty Call In The 95th Minute... by wittyfutty Prvobitno se činilo da od penala nema ništa, da je… »

Vesti dana »