Povezane vesti

Od 15. marta prijave zaposlenih u PIO elektronskim putem

Od 15. marta prijave zaposlenih u PIO elektronskim putem

Nova ekonomija 07.03.2016
Od 15. marta svi poslodavci moći će na sajtu PIO fonda da popune i predaju elektronski obrazac M4, s podacima o zaradama i stažu zaposlenih u prethodnoj godini. "Zašto se čekalo ovako dugo, ja zaista ne znam, ali važno je da su šalteri u PIO Fondu… »
Od 15. marta elektronske prijave M4 obrasca

Od 15. marta elektronske prijave M4 obrasca

Beta 07.03.2016
Poslodavci i preduzetnici će od 15. marta moći elektronski da predaju M4 obrazac, koji sadrži podatke o zaradama i stažu zaposlenih u prethodnoj godini, što će doprineti smanjenju čekanja na šalterima PIO Fonda i uštedama u poslovanju privrede… »
Šalteri postaju "mračna prošlost", prijave zarada i staža uskoro preko interneta

Šalteri postaju "mračna prošlost", prijave zarada i staža uskoro preko interneta

Blic 07.03.2016
Od 15. marta svi poslodavci moći će na sajtu PIO fonda da popune i predaju elektronski obrazac M4, s podacima o zaradama i stažžu zaposlenih u prethodnoj godini. - Zašto se čekalo ovako dugo, ja zaista ne znam, ali važno je da su šalteri u PIO… »
Šalteri u PIO Fondu su prošlost

Šalteri u PIO Fondu su prošlost

Akter 07.03.2016
Od 15. marta svi poslodavci moći će na sajtu PIO fonda da popune i predaju elektronski obrazac M4, s podacima o zaradama i stažu zaposlenih u prethodnoj godini. "Zašto se čekalo ovako dugo, ja zaista ne znam, ali važno je da su šalteri u PIO Fondu… »

Vesti dana »