Povezane vesti
UDOVIČKI: Kasniće se sa racionalizacijom u školstvu
Nova ekonomija 09.03.2016
Potpredsednica vlade Kori Udovički kaže da je većina u javnom sektoru već donela svoje sistematizacije. Ona je primetila da je najteže u velikim sistemima gde postoji više nivoa odlučivanja i više hiljada jedinica, poput školstva. "Verujemo da će proces… »
Kasni racionalizacija u školstvu
Akter 09.03.2016
Potpredsednica vlade Kori Udovički izjavila je danas da je većina u javnom sektoru već donela svoje sistematizacije, i primetila da je najteže u velikim sistetima gde postoji više nivoa odlučivanja i više hiljada jedinica, poput školstva. "Verujemo da će… »
Udovički: Ozbiljno radimo, kasni racionalizacija u školstvu
Novi magazin 09.03.2016
"Verujemo da će proces raconalizacije u školstvu malo više da kasni", rekla je Udovički Tanjugu. Skoro sve lokalne samouprave, kako je navela, odredile su maksimalne brojeve za sve svoje organizacione jedinice. "Sada se već i kod njih radi uveliko na… »
Vesti dana »
VJT i MUP: U toku potraga za telom Aleksandra Nešovića kod Jarkovačkog jezera
Insajder pre 16 minutajoš 56 povezanih
(Video) Sneg veje u ovom delu Srbije! Sve se zabelelo usred maja, temperatura tik iznad nule: Evo detaljne prognoze za naredne dane
Blic pre 1 satjoš 33 povezane
Željko Joksimović među prvima čestitao Bugarki pobedu: Pevali i "Lane moje", a evo šta Dara misli o njemu
Kurir pre 11 minutajoš 69 povezanih
Najmasovniji ukrajinski napad dronovima na Rusiju, uništeno 556 bespilotnih letelica
NIN pre 1 satjoš 23 povezane
Opasni soj ebole izazvao uzbunu: Raste broj mrtvih u Kongu i Ugandi
NIN pre 16 minutajoš 22 povezane



