Povezane vesti

Pajtić: Vučić neće imati većinu

Pajtić: Vučić neće imati većinu

Pravda 10.03.2016
Predsednik DS-a Bojan Pajtić za najnoviji NIN izjavio je da je na predstojećim izborima “moguće proizvesti situaciju u kojoj Vučić neće imati većinu da napravi vladu”. Srbija ima šansu ukoliko izađe većina od tri četvrtine građana koji su… »
SNS: Pajtić priznao

SNS: Pajtić priznao

Dnevnik 10.03.2016
Srpska napredna stranka saopšila je danas da je Bojan Pajtić, u intervjuu jednom magazinu, priznao da će se stranke novog DOS, stranke koje promovišu izolaciju države, socijalisti, i svi ostali, ujediniti, i da će se dogovoriti i učiniti sve da… »
SNS: Pajtić potvrdio da svi žele da ruše Vučića

SNS: Pajtić potvrdio da svi žele da ruše Vučića

RTV 10.03.2016
BEOGRAD - Srpska napredna stranka saopštila je danas da je lider DS-a Bojan Pajtić priznao ono što,kako se navodi, ta stranke sve vreme tvrdi, a to je da će se stranke novog DOS-a ujediniti s ciljem da Aleksandar Vučić ne bude premijer Srbije… »
Pajtić: Vučić možda neće imati većinu da napravi vladu

Pajtić: Vučić možda neće imati većinu da napravi vladu

RTV 10.03.2016
BEOGRAD - Predsednik Demokratske stranke (DS) Bojan Pajtić ocenio je da predstojeći izbori mogu stvoriti situaciju u kojoj aktuelni premijer Aleksandar Vučić neće imati većinu za formiranje nove Vlade Srbije. Pajtić je u razgovoru za NIN ocenio da… »
Novi Nin: Olja Bećković Bojanu Pajtiću: Evo zamislite da sam ja Vučić

Novi Nin: Olja Bećković Bojanu Pajtiću: Evo zamislite da sam ja Vučić

Blic 10.03.2016
Olja Bećković je za novi broj magazina NIN razgovarala sa predsednikom DS Bojanom Pajtićem, koji je poručio da je cilj demokrata na predstojećim izborima da SNS i Aleksandar Vučić izgube apsolutnu vlast. - Na ovim izborima je moguće proizvesti… »

Vesti dana »