Povezane vesti

Skols besan na Junajted: Totalno ste se srozali, postajete Arsenal

Skols besan na Junajted: Totalno ste se srozali, postajete Arsenal

Mozzart sport 11.03.2016
"Potrošili su oko 300.000.000 funti na pojačanja i sada su šesti u prvenstvu. Završili su i sa Ligom Evrope nakon katastrofe u Ligi šampiona. A to je klub koji treba da se poredi sa Realom, Bajernom, Barselonom"... Legendarni vezista Mančester… »
Klop oduševljen: Ovo je Liverpul koji sam znao pre nego što sam došao ovde!

Klop oduševljen: Ovo je Liverpul koji sam znao pre nego što sam došao ovde!

Mozzart sport 11.03.2016
"Atmosfera je bila fanstastična. Želim svima da se zavhvalim na ovome", rekao je sjajni Nemac. Konačno Liverpul kakav Jirgen Klop želi da vidi. Dominantan na terenu, dominantan na tribinama Enfilda. Kompletna atmosfera u potpunosti je opravdala epitet… »
Klop: Liverpul kakvog sam znao

Klop: Liverpul kakvog sam znao

Mondo 11.03.2016
Menadžer "redsa" oduševljen atmosferom na Enfildu, smatra da je ekipa pobedom nad Mančester junajtedom počela da vraća dug navijačima. Liverpul je u četvrtak potpuno nadigrao Mančester junajted u prvom meču osmine finala Lige Evrope, ali pobeda… »
Liverpul jednom nogom u četvrtfinalu, "đavoli" poklekli na Enfildu!

Liverpul jednom nogom u četvrtfinalu, "đavoli" poklekli na Enfildu!

Sportal blic 10.03.2016
Fudbaleri Liverpula pobedili su Mančester junajted sa 2:0 u prvom meču osmine finala Lige Evrope na Enfildu, pa su jednom nogom praktično u narednoj rundi takmičenja. Foto: Reuters Iako su dva ostrvska velikana trenutno po igrama i kadru daleko od… »
Van Gal: Primili smo jeftine golove, naši navijači moraju da budu kao Liverpulovi

Van Gal: Primili smo jeftine golove, naši navijači moraju da budu kao Liverpulovi

Sportal blic 10.03.2016
Menadžer Mančester junajteda Luj van Gal bio je oduševljen atmosferom koju su napravile pristalice Liverpula u meču osmine finala Lige Evrope. Foto: Reuters "Crveni" su u prvoj utakmici pobedili na Enfildu sa 2:0, pa su na korak do plasmana u… »

Vesti dana »