Povezane vesti

Ivković: Borićemo se do kraja

Ivković: Borićemo se do kraja

Vesti online 12.03.2016
Košarkaši Efesa savladali su Darušafaku u 10. kolu Top 16 faze Evrolige, a trener Dušan Ivković kaže da će se njegova ekipa do poslednje utakmice boriti za Top 8. - Srećan sam zbog pobede. Odigrali smo veoma dobar meč i zaslužili smo da osvojimo… »
Kad Štimac slavi pobedu, to je uvek SPEKTAKL!

Kad Štimac slavi pobedu, to je uvek SPEKTAKL!

Sportske.net 12.03.2016
Svi se sećamo kako je centar Crvene zvezde Telekom letos na Tviteru slavio pobede našeg nacionalnog tima na Evropskom prvenstvu. U istom stilu je nastavio i kada su Zvezdine pobede u pitanju. Crveno-beli su sinoć ostvarili jedan od ključnih trijumfa u… »
Dangubić: Kalates me poslušao

Dangubić: Kalates me poslušao

Večernje novosti 12.03.2016
Kada sam izvodio slobodna bacanja rekao mi je „promaši jedno“, ali sam ja pogodio oba. Kada je on bio na liniji rekao sam mu isto, a on me je ispoštovao – kaže Nemanja i dodaje da želi da nastavi sa dobrim igrama. Ostvarila je Crvena zvezda… »
Veliki trijumf Zvezde, za korak bliže snu

Veliki trijumf Zvezde, za korak bliže snu

Press 12.03.2016
Košarkaši Crvene zvezde otkrišnuli su vrata četvrtfinala Evrolige, pošto su sinoć u beogradskoj Kombank areni savladali Panatinaikos sa 69:67 (10:18, 18:13, 25:11, 16:25) u 10. kolu E grupe Top16 faze. Foto:Tanjug Crvena zvezda je ove sezone nanela… »
Mala Promena: Uz koju muziku se slavi u Zvezdinoj svlačionici? /VIDEO/

Mala Promena: Uz koju muziku se slavi u Zvezdinoj svlačionici? /VIDEO/

Sportal blic 12.03.2016
Košarkaši Crvene zvezde su, za razliku od nekih prethodnih mečeva, pobedu ovaj put proslavili uz domaću muziku. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Zvezda je pobedila Panatinaikos sa 69:67 u 10. kolu Top 16 faze Evrolige, posle čega se dugo slavilo u… »
Najbolji potezi Evrolige: Miler posterizovao Pavlovića, ali Bertans je prava mačka! (VIDEO)

Najbolji potezi Evrolige: Miler posterizovao Pavlovića, ali Bertans je prava mačka! (VIDEO)

Mozzart sport 12.03.2016
Na prvom mestu je Džastin Doelman iz Barselone i njegov pobedonosni koš protiv CSKA. Krilni košarkaš Crvene zvezde Kvinsi Miler postao je redovni protagonista najboljih poteza Evrolige. Svima u sećanju je ostala rampa kojom je zaustavio Brajana… »
TOP 10 Miler standardan, Teo asistirao za pobedu rivala i prvo mesto /VIDEO/

TOP 10 Miler standardan, Teo asistirao za pobedu rivala i prvo mesto /VIDEO/

Sportal blic 12.03.2016
Top 10 lista najboljih poteza Evrolige nije mogla da prođe bez košarkaša Crvene zvezde Kvinsija Milera. Nažalost, na prvom mestu je greška Miloša Teodosića. Zobacz na Youtube Da i najbolji greše, pokazao je lider Srbije u porazu CSKA od Barselone… »
Pavlović: Bilo je malo provokacija

Pavlović: Bilo je malo provokacija

Vesti online 12.03.2016
Nekadašnji košarkaš Partizana, a jučerašnji akter meča između Crvene zvezde i Panatinaikosa 10. kola Top 16 faze Evrolige, Saša Pavlović rekao je da je bilo malo provokacija, ali i da je atmosfera bila odlična. - Super atmosfera, bilo je malo… »
EL, Top 10 - Sjajni Miler, čudesni Bertans i tragičar Teo...

EL, Top 10 - Sjajni Miler, čudesni Bertans i tragičar Teo...

Sportske.net 12.03.2016
Ni ova Top 10 lista najboljih poteza Evrolige nije mogla bez košarkaša Crvene zvezde Telekom. Nažalost, prvo mesto zauzima greška našeg Miloša Teodosića u finišu meča sa Barselonom. Dan posle spektakla u ''Kombank Areni'', gde je Crvena zvezda… »
Zvezdine Slatke Muke: Ko sa kim igra do kraja u borbi za top 8?

Zvezdine Slatke Muke: Ko sa kim igra do kraja u borbi za top 8?

Sportal blic 12.03.2016
Košarkaše Crvene zvezde samo dve pobede u poslednja četiri kola Top 16 faze Evrolige dele od prolaska u četvrtfinale, a posebno je zanimljiv raspored. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Crvena zvezda i Panatinaikos trenutno imaju po šest pobeda uz četiri… »
Dangubić otkrio kako je odmah posle kiksa pogodio najvažnija slobodna bacanja

Dangubić otkrio kako je odmah posle kiksa pogodio najvažnija slobodna bacanja

Sportal blic 11.03.2016
I pored toga što je postigao vrlo važne poene u finišu meča sa Panatinaikosom, koji je savladan sa 69:67. u 10. kolu Top 16 faze Evrolige, Nemanja Dangubić nije davao previše pažnje tim trenucima, već učinku ekipe Crvene zvezde. Foto: A… »
Teo tragičar produžetka u Barseloni, Dudin Efes se vratio u život /VIDEO/

Teo tragičar produžetka u Barseloni, Dudin Efes se vratio u život /VIDEO/

Sportal blic 11.03.2016
Košarkaši Reala pobedili su Žalgiris na gostovanju sa 90:75, u okviru 10. kola Top 16 faze Evrolige, dok je Efes bio bolji u turskom derbiju od Darušafake sa 72:68. Ipak, derbi kola odigrali su Barselona i CSKA. Moskovljani su posle produžetka… »
Kinsi vodi u Top 8

Kinsi vodi u Top 8

Danas 11.03.2016
Crveno - beli savladali Panatinaikos 69:67 i napravili veliki iskorak ka plasmanu u plej of. Beograd - Košarkaši Crvene zvezde savladali su u punoj Kombak Areni Panatinaikos rezultatom 69:67 ostvarivši šestu pobedu u Top 16 fazi Evrolige… »
Lazić: Smirenje nam je donelo pobedu

Lazić: Smirenje nam je donelo pobedu

Sportal blic 11.03.2016
Košarkaš Crvene zvezde Branko Lazić rekao je da je njegova ekipa ostvarila važnu pobedu protiv Panatinaikosa u Evroligi i napravila korak ka četvrtfinalu. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija "Ovo je velika i bitna pobeda, uspeli smo da ih pobedimo i… »
Miler: Ima Arena svoje čari, ali ja tako volim Pionir!

Miler: Ima Arena svoje čari, ali ja tako volim Pionir!

Sportal blic 11.03.2016
Kvinsi Miler je istakao da je sjajan osećaj pobediti Panatinaikos, nakon što je Crvena zvezda upravo to i uradila (69:67) u 10. kolu Top 16 faze Evrolige. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Kvinsi Miler tokom meča sa Panatinaikosom "Sjajan osećaj… »
ZA ČETVRTFINALE I GAGU Zvezda na dvokorak do top 8!

ZA ČETVRTFINALE I GAGU Zvezda na dvokorak do top 8!

Sportal blic 11.03.2016
Panatinaikos Aleksandra Đorđevića još jednom je poklekao u Evroligi! Crvena zvezda pobedila je grčki tim sa 69:67 (10:18, 18:13, 25:11, 16:25) pred skoro 20.000 navijača u Kombank Areni i došla na korak do plasmana u četvrtfinale elitnog… »
IZ MINUTA U MINUT Zvezda - Panatinaikos 69:67

IZ MINUTA U MINUT Zvezda - Panatinaikos 69:67

Sportal blic 11.03.2016
Košarkaši Crvene zvezde pobedili su u meču 10. kola Top 16 faze Evrolige ekipu Panatinaikosa sa 69:67, a zbivanja iz beogradske Kombank arene mogli ste da pratite iz minuta u minut uz Blicsport.rs. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija KRAJ, Zvezda - PAO… »
Micić: Ovo je najveća Zvezdina pobeda u sezoni

Micić: Ovo je najveća Zvezdina pobeda u sezoni

Sportal blic 11.03.2016
Vasilije Micić, plejmejker Crvene zvezde, bio je oduševljen pobedom nad Panatinaikosom sa 69:67 u desetom kolu Top 16 faze Evrolige. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Micić na meču sa Panatinaikosom "Ovo je naša najveća pobeda u sezoni. Igrali smo… »
Kinsi: Timu, navijačima i gradu je trebala ova pobeda

Kinsi: Timu, navijačima i gradu je trebala ova pobeda

Sportal blic 11.03.2016
Jedan od najboljih košarkaša Zvezde u pobedi nad Panatinaikosom sa 69:67 u desetom kolu Top 16 faze Evrolige, Tarens Kinsi, istakao je da mu je posle uspeha najdraže zbog saigrača. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija "Posle ovog meča mogu samo da… »
Đorđević: Zvezda nas odnela sa terena, "delije" je izdalo srce na dočeku!

Đorđević: Zvezda nas odnela sa terena, "delije" je izdalo srce na dočeku!

Sportal blic 11.03.2016
Trener košarkaša Panatinaikosa Aleksandar Đorđević odao je priznanje Crvenoj zvezdi i "delijama" posle poraza sa 69:67 u 10. kolu Top 16 faze Evrolige. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija "Čestitke Zvezdi, teška utakmica, nije bila laka za… »
Radonjić ostavio novinare bez teksta: U utorak svi kao jedan, Pionir mora da progovori!

Radonjić ostavio novinare bez teksta: U utorak svi kao jedan, Pionir mora da progovori!

Sportal blic 11.03.2016
Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić je posle pobede nad Panatinaikosom sa 69:67 u desetom kolu Top 16 faze Evrolige uspeo da ostavi novinare na konferenciji za štampu - bez teksta. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Pozdrav Aleksandra… »
Lepa Scena U Areni: "Delije" pozdravile Đorđevića

Lepa Scena U Areni: "Delije" pozdravile Đorđevića

Sportal blic 11.03.2016
Navijači Crvene zvezde ovacijama su dočekali trenera košarkaša Panatinaikosa Aleksandra Đorđevića, pred meč 10. kola Evrolige. Foto: Marko Metlas / RAS Srbija Selektor košarkaša Srbije i legenda Partizana dočekan je kako dolikuje, ovacijama, a… »

Vesti dana »